Разделы:

5
3894

Промо

Англійська з перших днів: у Чернівцях запрацювали унікальні курси з вивчення англійської мови

Світовий лідер у галузі викладання англійської мови вже у Чернівцях. Без знання іноземної мови складно уявити успішне навчання або кар’єрний зріст. З кожним днем знання […]

зима у чернівцях
627

Місто

Чернівецьких водіїв на час негоди просять утриматись від поїздок містом

Чернівецька міська рада просить водіїв утриматись від поїздок по місту. У зв’язку із різким погіршенням погодних умов, штормовим попередженням, сильними снігопадами та пов’язаним із цим […]

чернівці
712

Місто

До Чернівців повертаться зима

До чергового потепління зима може протриматися ще більше тижня Попри те, що 1 лютого тепло у Чернівцях побило майже 40-річний рекорд, весни ще не буде. – […]

чернівці

Вистава

Розклад вистав у Чернівецькому театрі на лютий

Дата: 03.02.2018 - 25.02.2018

Цена:

З 3-го до 25-го лютого у Чернівецькому обласному музично-драматичному театрі ім. О. Кобилянської запланована низка вистав.

Серед них дитячі: «Як стати справжнім бегемотом», «Коза-Дереза», «Снігова Королева» та «Жила собі Сирожка». А також комедії «Інцидент», «Різдвяна ніч», «Павлинка»та «Шельменко-Денщик».

teatr1

katamadze_quartet_n_134

Концерт

Концерт Ніно Катамадзе & Insight

Дата: 22.04.2018

Цена:

Запрошуємо на концерт легенди грузинської та світової сцени Ніно Катамадзе та гурт Insight. Цього разу музиканти підготували особливу концертну програму під назвою «Весна».

26116281_2064238017189628_5635524866839700894_o

Комедія «Обережно – жінки!»

Дата: 23.04.2018

Цена: 80 - 200 грн

Молодий, талановитий художник заплутався у стосунках між трьома жінками. Що це? Розбещеність, безвідповідальність, а можливо спосіб пізнати світ та себе? На ці та інші запитання, герої мелодрами-комедії, намагаються знайти відповідь.

poster_VRJwrNF

zazda2

Вистава

Вистава «Жажда»

Дата: 24.04.2018

Цена: 80 - 200 грн

В основі вистави Ольги Попової – сюжет роману В. Набокова «Камера Обскура». І це не може не інтригувати. Сумнівів немає: постановка вразить вас і подарує яскраві емоції.

Головна ідея вистави в повній мірі відображена в його назві. У творі йдеться про всіх можливих проявах людської спраги – духовної і фізіологічної. Тут є неприйнятним поняття «досить». Є тільки необхідність отримувати більше, більше…

До чого ж може привести нас спрага? Жага пристрасті, любові – сильної, як ніколи, не знає початку і кінця. Питання, на які герої вистави намагаються знайти відповіді, – по-справжньому складні: що рухає людської спрагою, так чи просто кожному забути про мораль і переступити її рамки?

А як бути з відчуттям перенасиченості? Що буде потім: гірка розплата або абсолютна безкарність? Щоб дати відповіді, потрібен час. І герої вистави вам його нададуть. Приходьте, щоб спробувати проникнути якомога глибше в людську душу, зрозуміти її та стати мудрішими.

Завдяки камерності вистави ви зможете «розглянути» душу героя до дрібниць. Ви побачите світ через призму його особистого сприйняття, зрозумієте, як часом засліплює і губить сильне бажання. Адже за все в житті доводиться платити…

Вистава викликає живі обговорення і нікого не залишає байдужим.

время и стекло

Концерт гурту «Время и стекло»

Дата: 20.06.2018

Цена: 250 - 650 грн

Кожна нова робота «Время и Стекло» не схожа на попередні: в різноманітному репертуарі групи немає однотипних синглів і кліпів, артисти експериментують зі звучанням і образами, розкривають себе в різних жанрах і стилях. Позитив і Надя щиро закохані в музику, самі пишуть пісні і не уявляють свого життя без концертів та зйомок. Їх пісні звучать на радіостанціях України і СНД, кожен новий кліп займає почесне місце в ефірі кращих музичних каналів. Позитив і Надя беруть участь в таких масштабних заходах, як «Золотий грамофон», «Crimea Music Fest», «Слов’янський базар», «YUNA».

«Время и Стекло» не зупиняється виключно на музичній діяльності: Надя брала участь в телевізійних шоу «Зірка + Зірка-2» і «Шоумастгоуон», Позитив вів ранкове шоу на радіостанції «Гала Радіо», разом артисти вели хіт-парад «UA TOP 10» на каналі «М1».
Зараз група «Время и Стекло» активно гастролює в супроводі балету «FlowMasters», працює над новим матеріалом і продовжує втілювати в реальність найнесподіваніші і креативні ідеї свого продюсера Потапа.