Разделы:

Новости

10 найбезпечніших місць у світі

1038

17:16, 15 Сентябрь 2015

Change

Найбільш цікаві новини

Плануєте свій відпочинок? Переконайтеся у тому, що він не лише запам’ятається яскравими враженнями, а й буде безпечним. Ми пропонуємо вам підбірку із 10 найбезпечніших місць світу.

Ісландія. Надзвичайно популярна своїми гейзерами та цнотливою природою. Якщо ви полюбляєте прогулянки та релакс — ця країна вам точно підійде, а ще тут найнижчий у світі рівень злочинності. В’язням, а їх всього 130 на цілу країну, дозволяють піти додому на вихідні.

Ісландія

http://www.strend.lv/

Сингапур — дуже популярне серед туристів місце. Саме тут можна насолодитися змішаними культурами Китаю, Малайзії, Індії та арабських країн. Це місце унікальне тим, що велика кількість культур не породжує міжкультурних конфліктів.

Сингапур

http://feerie.com.ua/

Кіпр — острів у Cередземному морі, де кожному гарантують його особисту безпеку. Не дивлячись на конфлікт із Туреччиною в 1970-их, острів — одне із найбезпечніших місць Європи. Місцеві тут не замикають двері наніч, тому і вам не доведеться хвилюватися.

Кіпр

http://litakom.net/

Люксембург — найкрихітніша країна із населенням у півмільйона, які, за статистикою, вважають себе найщасливішими. Недивно, адже у країни добре розвинена економіка та найбільший ВВП у світі. А ще тут люблять і бережуть туристів. Кожен громадянин цієї країни з радістю прийме гостя та допоможе йому.

http://static.tonkosti.ru/

http://static.tonkosti.ru/

Японія. А ви мрієте поїсти суші, насолоджуючись виглядом на Фудзіяму? Тут дуже спокійно та безпечно, крадіжки — надзвичайно рідкісне явище, а для туристів, що мають схильність щось губити та втрачати, навіть діють бюро знахідок!

http://files.tpg.ua

http://files.tpg.ua

Данія — надзвичайно комфортна та безпечна країна. Тут не грабують, не нівечать чужого, на вас не нападуть дикі звірі, а тим паче жодна стихія не змусить тікати із країни. Це чудове місце для прогулянок велосипедом. До речі, тут його не вкрадуть, доки ви зайдете в магазин, щоб придбати собі щось смачненьке.

http://www.zametrami.ru/

http://www.zametrami.ru/

Норвегія — скандинавська країна, популярна своїми фіордами та білими ночами. Ця країна ідеально підійде вам, якщо ви плануєте відпустку і вам до душі сонечко та жара. Проте вам доведеться добряче збіднити свою кишеню — ціни тут не такі низькі, як рівень злочинності.

Норвегія

http://www.dreamway.kiev.ua/

Ірландія — зелений острів, відомий своїм пивом та віскі, культурою та безпекою.

Ірландія

http://krasivye-mesta.ru/

Нова Зеландія. Мальовничі пейзажі, гори, озера, відсутність політичних сутичок та стійка економіка роблять цю країну безпечною та комфортною для туриста. А ще тут немає стихійних лих та ядовитих комах чи диких тварин, які б становили загрозу.

Нова Зеландія

http://letstravels.ru/

Швейцарія. Недивно, що саме ця країна потрапила до списку найбезпечніших місць, адже культура і рівень життя у країні роблять її комфортною і безпечною для туриста.

Швейцарія

http://www.kalipsoua.com/

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.