Разделы:

Новости

10 найнебезпечніших місць для туристів

938

2:51, 10 Сентябрь 2015

Change

Найбільш цікаві новини

Любите пригоди та екстрим? Не можете всидіти на місці, бо довкола стільки всього, що треба побачити? Готові вирушити віртуальним туром до 10-ти найнебезпечніших місць для туриста? Гайда!

  1. Плато К’єраг, гора Форсанн, Норвегія.

1
Висота гори сягає 984 метрів, а особливу увагу туристів приковує п’ятиметровий камінь, що застряг між скель.Сміливці обожнюють здійматися на камінь, робити традиційне фото та поскакати на камені, лоскочучи собі нерви.

  1. Підвісний міст Трифт, Гадмен, Швейцарія.

2
Трифт — найдовший у Альпах підвісний міст, споруджений на висоті приблизно 100 метрів над однойменним озером. Думаєте, що 100 метрів — не так вже й високо? Спробуйте прогулятись мостом, коли війне вітерець, і він почне злегка хитатись!

  1. Ель Камінто дел Рей, Малага, Іспанія.

3
Спорудження, що складається із бетону та вбитих в скелю рельсів, ще називають Стежкою короля. Протяжність маршруту становить 3 км, а ширина дороги — всього лиш метр! Лише недавно маршрут відновили, оскільки його небезпечність призводила до багатьох нещасних випадків.

  1. Кам’яний пік парку Арчес, Юта,США.

4
Це — одна із найкрасивіших локацій для фотозйомок, але одне із найнебезпечніших місць для туриста. Вилізти на вершину не так вже й легко!

  1. Басейн Диявола, водоспад Вікторія, Зімбабве/Замбія.

5
Ця природна водойма чи не найнебезпечніша на Землі. Купатися тут можна лише у дуже обмежений час. Сміливці ризикують поплавати у водах Басейну Диявола та насолодитися видом на Вікторію, що відкривається із вершини.

  1. Скелі Мохер, Ірландія.

6
Найвища точка скелі становить 214 метрів, а вид з вершини зачаровує! Мохер було визнано найбільш відвідуваним атракціоном Ірландії.

  1. Драбина у китайське небо, Хуашань, Китай.

7
Гора є однією із п’яти священних гір даосизму у Китаї. Вона славиться своїми мальовничими скелями та неймовірно складним і небезпечним підйомом. Піднявшись вверх, ви зможете прогулятися гірським хребтом на висоті 2160 метрів.

  1. Уайна-Пікчу, Перу.

8
Гора, яку ще називають “молодою”, точна могла би іменуватися “небезпечною”. 2721 м над рівнем море відкривають неймовірний вид та нові відчуття! Дух захопить від висоти, вражень та гострих вітрів.

  1. Язик Троля, Ск’єгедаль

9
Скеляний виступ над прірвою на висоті 350 метрів нагадує язик, що завис у горизонтальному положенні у повітрі. Відчуття, що отримаєте, стоячи на краю обриву точно запам’ятаються вам надовго, як і похід до “язика” від найближчої парковки, що триватиме не менше 5 годин!

  1. Дорога смерті, Болівія

10
Цей маршрут називають найнебезпечнішою ділянкою дороги в світі! Висота, на якій прокладена траса, вражає — 3 600 метрів! До того ж, з однієї сторони дороги провалля, з іншої — скеля, а під колесами — глина. Будьте певні, така поїздка відкладеться у вашій пам’яті.

 

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.