1:28, 13 Сентябрь 2015
Привіт! Hello! Hola! Добре, якщо ви знаєте, як привітатися із іноземцем його мовою, а що, коли справа доходить до рукопотискання? У різних країнах навіть цей звичний жест може сприйматися по-різному. Отож, 10 правил вітання у різних країнах.
- У Малайзії вітаються, стискаючи руки, обов’язково продовжуючи ритуал притисканням руки співбесідника до своїх грудей і запитанням “Куди йдете?”
- На Філіппінах руки стискають лише злегка, а сильне рукостискання знаменує агресію.
- Жителі арабських та мусульманських країн вітають один одного, злегка схиляючись та промовляючи “Намасте”, що символізує повагу.
- Китайці та японці вітаються підняттям обох рук вгору, з’єднуючи їх між собою над головою схоже до того, як це роблять політики та актори.
- Вражають своїм вітанням тибетці, що правою рукою знімають головний убір, закладаючи ліву кінцівку за вухо та висовуючи язик.
- В Омані чоловіки завжди цілують один одного у ніс при зустрічі. Як дивно для нас це би не виглядало, для тамтешніх це звична справа.
- Таджики завжди обіймають руку того, хто вітається, двома долонями. Простягнена лише одна рука у відповідь символізує глибоку зневагу.
- Кожен парижанин, що поважає свого співбесідника, завжди розпочинає привітання із поцілунків у щоку. Важливе уточнення — починають завжди із лівої щічки.
- Індуси, простягаючи руку для привітання, також пропонують ліву. Не сприйміть це за зневагу, а, радше, навпаки — це послуга для вас. Діло в тім, що ліва рука не лише ближче до серця, а й у тому, що нею вони не користуються, справляючи потреби у вбиральній. Права рука — для брудних справ.
- Якщо у Бразилії дівчина раптом цілує вас більше одного разу у щоку — це сигнал. Красуня самотня та готова познайомитися з вами ближче. Дівчат не цілують більше одного разу.
Loading...