Разделы:

Новости

10 табу у різних країнах світу

1426

15:43, 11 Сентябрь 2015

Change

Найбільш цікаві новини

Перш, аніж вирушити кудись в іншу країну, поцікавтесь тамтешніми звичаями та правилами. Парадоксально, але деякі речі, цілком прийнятні для нас, стануть неабиякою образою для місцевих. Ось вам маленька підказка та топ-10 табу у різних країнах світу.

1. Ірландія — не британський острів.

Добре, якщо уроки географії у школі ви не прогулювали та засвоїли, що Ірландія входить до переліку британських островів. Все ж, коли завітаєте туди, залиште свої знання при собі, адже можете сильно розгнівити місцевих мешканців. Вони не полюбляють, аби їх ототожнювали із британськими островами. 

Ірландія

http://tourmaster.by

2. Мусульманин + алкоголь = непорозуміння.

Якщо ви вирішили навідати друга, що сповідує мусульманство, чи мрієте його там завести — обмежтеся звичною для наших країв традицією приносити з собою алкоголь. Цей жест є образливим для тамтешніх, тому втримайтеся навіть від найелітніших напоїв.

Мусульмани

http://shoebat.com/

3. Голі люди — це нормально.

Якщо раптом у Норвегії ви побачили чиєсь напівоголене тіло — нічого страшного, це норма. Люди можуть спокійно перевдягатися у громадських місцях,і не плутайте це із екзгібіціонізмом! А от з вашого боку буде невиховано витріщатися на це все!

Голі люди

http://daypic.ru/

4. Будь ласка, давайте без імен.

Кенійці обуряться, якщо раптом ви звернетеся до них за іменем. Там це неприйнято і грубо! Краще використайте нейтральне звертання, не ламаючи їхніх правил тактовності, а якщо таки здружитеся із кимось із місцевих — не спішіть називати його так, як назвала його мама, бо можете втратити друга.

Кенійці

http://darkroom.baltimoresun.com/

5. Вказівний палець — не вказівний палець.

У Філіппінах та Малайзії пальцем не вказують на предмети, бо це невиховано. Вказуйте поглядом, вчіться розуміти без слів!

У Філліпінах та Малайзії пальцем не вказують на предмети

http://kvedomosti.com/

6. Босі, як і голі, люди — це теж нормально.

Мрієте прогулятися босоніж вранішньою росою? У Новій Зеландії не лише мріють, а й гуляють, до речі, не лише тоді, коли ще не зійшла роса. Якщо ви бачите когось, хто це любить і робить — не смійтеся та не дивуйтеся цьому. Вашу реакцію сприймуть як образу.

Нова Зеландія

http://kardsunlimited.com/

7. Взутим в хату — зась!

У Японії, відмінно від США,  де з двору входять одразу до помешкання, не витрачаючи час на те, щоб позбутися взуття, завжди роззуваються. Добре перевірте, чи на ваших шкарпетках, бува, немає дирок, а взуття не розлякає своїм запахом хазяїнів дому.

s-media-cache-ak0.pinimg.com

s-media-cache-ak0.pinimg.com

8. На ображених не тільки падають балкони, а й зляться мексиканці.

Мексиканці дуже говіркі, дружелюбні та гострі на язик, як і страви їхньої традиційної кухні. Вони люблять добре пожартувати та ущипнути, але не смійте образитись. Їхня нетактовність — ніщо, у порівнянні із вашою образою!

Мексиканці

http://cdn.c.photoshelter.com/

9. Гроші — табу. У Франції кошти — табу. Це просто варто знати.

Гроші - табу

http://static.tumblr.com/

10. Нехай живуть регбі, “Володар перснів” та Королева!

Якщо босі люди вас не дуже здивували, то це табу для нашої свідомості — абсурд. Все ж, місцеві зовсім не оцінять вашого жарту стосовно будь-якої речі із переліку вище. Є певні теми, які просто краще не зачіпати, аби не образити. 

“Володар перснів”

http://static.tumblr.com/

 

Теги:

Loading...

Читайте также