Разделы:

Советы

10 важливих вмінь туриста

603

22:53, 5 Сентябрь 2015

Change

Найбільш цікаві новини

Неймовірна подорож та яскраві враження – те, що не вміщається у туристичному рюкзакові, але неодмінно залишається у пам’яті ще надовго. Головне  – правильно спланувати свою пригоду, щоб вона не обернулася суцільним розчаруванням. Готуючи вас до подорожі, ми пропонуємо вам зайвий раз перевірити, чи ви вже опанували 10 найважливіших вмінь туриста!

Все, що необхідно знати туристу, ви дізнаєтесь відвідавши перший в Україні фестиваль про самостійні подорожі, який відбудеться 19-20 вересня у Києві на «Арт-завод Платформа».

1. Вибір і складання рюкзака. Перш, ніж вирушити у подорож, оберіть те, з чим рушатимете. Дуже важливо, щоб ваш ранець був зручно сконструйований та функціональний. Пам’ятайте, що від того, як ви його складете залежатиме ваша мобільність під час подорожі.12. Базові знання із орієнтування – те, що варто знати, аби не збитися зі шляху. Де ви б не опинилися, вам стануть у нагоді вміння зорієнтуватися на місцевості та при потребі скоригувати свій маршрут чи змінити його.23. Розкладання намету. Якщо ваша «destination» – гори, то вам не обійтися без вміння хвацько та майстерно розпакувати всій «дім на плечах». До речі, подорожі із наметом хоч і більш трудомісткі, все ж – економніші. Як не як – розклалися і задрімали.34. Розпалювання багаття. Як співає Вєрка Сердючка: «Твои спички — мои дрова, очень хорошо! Разведём костёр любви всем ветрам назло!» Потурбуйтесь про те, щоб перед тим, як вирушити у похід, ви навчилися розпалювати багаття і без сірників. «Чіту-дріту» вам співати не доведеться, а от вогонь добути – потрібна справа.45. Прикра ситуація, коли ви вже подорожуєте, а от декілька словечок вивчити не встигли. Важливим вміння туриста є вміння налагодити комунікацію та вирішити проблему, розмовляючи. Не даром кажуть, що скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина!56. Туристові важливо вміти зав’язувати не лише дружні стосунки, але і вузли! Кріплення для переправ та страхування – важливі елементи спортивного туризму. Та й у повсякденному житті вміння зав’язати вузлик, бодай, найпростіший не завадить.67. Техніка пересування та подолання різноманітних перешкод стане у пригоді, якщо ви любите екстрим та гострі відчуття. Адреналін адреналіном, а безпека повинна бути на першому місці.78. Що стосується безпеки, то обов’язково переконайтеся, що ви вмієте вчасно та результативно надати першу медичну допомогу. Ситуації трапляються різні!89. Добре, якщо у вас під час подорожі прокидається жилка торгівельника. Як правило, туриста видно здалеку: із великими очима, відкритим ротом і бажанням скупити всякий непотріб. Такі зовнішні ознаки діють на місцевих продавців як червоне на бика: вони одразу підіймають ціни та намагаються продати вам все підряд. Щоб не стати жертвою – вмійте торгуватися та відмовляти. Будьте раціональними і пам’ятайте, що часто лише надпис «Made in…» та завищена ціна відрізняють крам від вітчизняного.910. Планування! Плануйте та встановлюйте дедлайни – тоді ви точно встигнете побачити все, що на вашому «to visit list». А ще ви зменшите свої шанси проґавити автобус/поїзд до наступного місця чи не станете шкодувати, що так і не встигли побачити те, про що мріяли!10

Теги:

Loading...

Читайте также