Разделы:

Культура

12 наукових фактів про те, як ми обираємо партнера

1786

17:41, 17 Сентябрь 2015

Change

Найбільш цікаві новини

Зазвичай, коли наука береться трактувати якесь сакральне чи магічне явище, вона вбиває його дивовижність холодним раціоналізмом і зарозумними фактами. Те, у що так хочеться вірити, нібито людина, до якої у нас почуття, обрана самою долею — міф. З наукової точки зору ми обираємо коханого(ну) керуючись гормонами, інтересами та тим, як виглядали наші батьки. Більше того, знаючи певні факти, можна вичислити чи є між чоловіком та жінкою симпатія. Пропонуємо вам дізнатись, що ж науковці змогли з’ясувати, чого ми не знали.

1. Хлопчики шукають “маму”, а дівчатка — “тата”

Психолог Девід Перретт і його колеги з’ясували, що нас більше притягує до людей, у яких волосся і колір очей такий, як у наших батьків, а саме якщо ви хлопчик — орієнтуєтесь на матір, якщо дівчинка — на батька. І це стосується не лише зовнішності, а й віку: той вік батьків, у якому ми побачили їх при народженні, нам найбільше імпонує у партнерах. Як прокоментував психолог: “Ми виявили, що жінки, які народились у батьків, яким за 30 р., більше симпатії проявляють до старших чоловіків. Проте чоловіки керуються віком матері лише під час пошуку партнерки для довготривалих стосунків”.www.opnlttr.com

2. Правильний запах

А ви знали, що вираз про пару “знюхались” має наукове підґрунтя?  Університет Південної Каліфорнії під час експерименту помітив, що жінки під час овуляції серед багатьох чоловічих футболок обирають ті, від яких більше чути тестостероном. Однак варто зазначити, що “нюх на партнера” є лише у жінок.

chuansong.me

chuansong.me

3. Правильна поза

Тіло говорить більше, ніж слова. Коли людина тримає руки в кишені чи сутулиться, вона подає сигнал, що не зацікавлена. Тому уважно слідкуйте за своєю позою, коли хочете комусь сподобатись, адже неправильно тримаючи руки, можете проґавити майбутнього чоловіка чи дружину.

www.polkacafe.com

www.polkacafe.com

4. Тембр голосу

За тембром голосу можна вичислити, чи цікавите ви людину. У жінок, коли їм хтось подобається, голос стає нижчим, на відміну від чоловіків, у яких голос навпаки стає вищим. 

www.bsmu.edu.ua

www.bsmu.edu.ua

5. Зоровий контакт протягом двох хвилин

Не вдалось закохати чи закохатись з першого погляду? Тоді спробуйте дивитись у вічі цілих дві хвилини. Психолог Джоан Келлерман попросив 72-ох незнайомих між собою старшокурсників поділитись на пари та дивитися одне одному прямо у вічі протягом двох хвилин. У результаті було виявлено, що після цього прихильність і пристрасть між парами зросла. Це доводить те, що таким методом можна розпалити почуття. Головне не перестаратись, щоб не налякати аж надто пильним поглядом.

www.everythingzoomer.com

www.everythingzoomer.com

6. Відчуття небезпеки

У 1974 році Дональд Даттон і Арон Артур хотіли перевірити, наскільки схоже збудження сексуального характеру та збудження від занепокоєності. Експеримент проводився серед чоловіків. Одні повинні були подолати шлях через міст, що знаходився високо над землею і був досить небезпечним, інші ж — йшли невисоким мостом, без жодних умов ризику. Наприкінці дистанції кожного з учасників, нібито випадково, зустрічала жінка, яка в кінці розмови ненав’язливо залишала свій номер. Ті чоловіки, які пройшли небезпечнішим мостом, були більш схильні до того, щоб все-таки згодом зателефонувати. Психологи обґрунтовують це тим, що збудженість страхом вплинула на враження від жінки. Ризик та умови небезпеки підсилюють почуття, саме тому рекомендуємо вам час від часу влаштовувати побачення екстремального характеру.

videoscience.ru

videoscience.ru

7. Гарячі напої

Психолог Джон Барг провів експеримент, під час якого незнайомі до цього люди на першому побаченні  пили  гарячі напої, або ж їли морозиво. Результат показав, що ті, учасники, що частувались теплими напоями залишились із більш “теплим” враженням про співбесідника, навідміну від тих, хто їв морозиво. Тому знайте, коли вас хтось кличе на каву, це, можливо, хитро спланована схема :)

www.makeitinny.com

www.makeitinny.com

8. Чоловік з собакою

У Мічиганському університеті жінки, переглядаючи анкети чоловіків, значно вище оцінювали власників собак. На підсвідомому рівні чоловіки, у яких є домашній улюбленець, викликають асоціацію турботливого, постійного та врівноваженого партнера. Більше того, маючи собаку, у жінок складається враження, що чоловік готовий до тривалих стосунків.

www.pinterest.com

www.pinterest.com

9. Негативне враження від першої зустрічі

Якщо ви не сподобались людині спершу, вас буде до неї вабити більше, аніж до людини, якій ви сподобались відразу. Адже у людини тоді береться стимул все ж добитись схвальної оцінки, тому і прокидається інтерес, а отже і захоплення, що в кінцевому результаті часто закінчується романтичними відносинами.

chuansong.me

chuansong.me

10. Швидкість ходьби

В університеті штату Іллінойс по темпу ходьби навчились визначати, чи існує симпатія між людьми. Досліджували чоловіків та жінок під час ходьби по спеціальній доріжці, виявилось, що коли жінка цікавить чоловіка він старається підлаштувати свій темп під представницю прекрасної статі. Також дізнались, що люди, між якими лише дружні відносини, не коригують темп пішої прогулянки одне під одного.

www.zalkopp.com

www.zalkopp.com

11. Багато посміхатись

Швейцарські вчені досліджували взаємозв’язок між привабливістю і щастям. З’ясувалось, що люди, які багато посміхаються, подобаються протилежній статі більше. Вчені також додають, що посмішка може компенсувати брак вроди.

keepsmilingenglish.com

keepsmilingenglish.com

12. Гра на музичних інструментах

Дослідники з Франції стверджують, що люди, які вміють грати на музичних інструментах, є більш привабливим серед представників протилежної статі. Для підтвердження провели маленький вуличний експеримент. У 300 жінок спитали, кому б вони радше дали свій номер: хлопцю, який був із гітарою чи з спортивною сумкою. Більшість обрали музиканта.

blog.daum.net

blog.daum.net

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.