Разделы:

Советы

12 звичок, завдяки яким ви будете викликати симпатію у інших

2247

0:17, 28 Сентябрь 2015

Change

Найбільш цікаві новини

Талант та інтелект це, звісно, те, що дозволяє бути конкурентноспроможним у будь-якій професії. Однак сьогодні досить важко досягти успіху, якщо ви не вмієте будувати стосунки з людьми. Харизма, та приємна особистість — те, що допоможе вам втілити свої мрії та цілі у житті. Більше того, особисті якості можна тренувати та розвивати. Наполеон Хілл, автор книги “Думай та багатій”, яка сьогодні є однією із найбільш продаваних, виділив 12 звичок, які притягують людей та роблять спілкування з іншими максимально успішним. Свої думки він опублікував у збірці “Наука успіху”.

1. Створювати  позитивний настрій, відчутний всім оточуючим

Найлегше бути скептиком та циніком, однак люди з позитивним мисленням більше притягують до  себе людей. Вони створюють атмосферу, що надихає.

www.davidrkiger.com

www.davidrkiger.com

2. Розмовляти у впевненому, однак дружелюбному тоні.

Ваш голос та тон, зазвичай, відображає ваш внутрішній стан та думки. Ви повинні говорити впевнено та спокійно, не піддаючись емоціям та страхам.

YouTube/TED

YouTube/TED

3. Бути уважним до співрозмовника.

Не варто використовувати діалог з людиною, як спосіб підняття самооцінки, тому давайте висловлюватись і іншим. Ви повинні вислуховувати свого співрозмовника, навіть якщо його слова не такі, які ви очікували  почути.

Daniel Goodman/Business Insider

Daniel Goodman/Business Insider

4. Стриманість

Надмірне вираження як негативних, так і позитивних емоцій є зайвим. Це дратує оточуючих і псує про вас враження. Пам’ятайте, що у багатьох ситуаціях — мовчання є золотом.

happymama.ru

happymama.ru

5. Бути терплячим

Терпіння — це надзвичайно корисне вміння, яке надасть вам перевагу поміж інших.

Francois Durand/Getty

Francois Durand/Getty

6. Бути відкритим та неупередженим

Якщо ви не будете відкритими до нових ідей та думок — ви залишатиметесь на одному місці, не будете розвиватись. Це моментально знищить ваші шанси на кар’єрний ріст.

www.maintstar.com

www.maintstar.com

7. Багато посміхатись

Щира посмішка хороший засіб на шляху до успіху.

mydim.ua

mydim.ua

8. Не висловлювати всі свої думки

Люди, які викликають симпатію, знають, що не варто демонструвати та висловлювати все, що думаєте. Це може образити інших людей та створити неприємні ситуації. 

Flickr/Brian Talbot

Flickr/Brian Talbot

9. Не зволікати

Успішні люди ніколи не зволікають із рішеннями та вчинками. Коли щось дійсно хочете зробити — потрібно діяти.

m.forbes.ru

m.forbes.ru

10. Один день — один хороший вчинок

У нас завжди викликають симпатію люди, які роблять хороші вчинки, не чекаючи нічого взамін.

Japanese Red Cross/Getty

Japanese Red Cross/Getty

11. Будь-яка поразка — це урок

Ми захоплюємося тими, хто не зламався у важкі часи, хто зміг знайти вихід із складної ситуації. Неабияку повагу викликають люди, які вміють ставати лише мудрішими, після поразок.

tigr.net

tigr.net

12. Вміти хвалити інших, та водночас не бути підлабузником

Вміння бачити сильні сторони інших — талант. Знайте, кожний заслуговує на те, щоб його старання та вміння оцінювали та помічали, однак варто бути обережним, щоб не завищити надто чиюсь самооцінку, а також не виглядати нещирим.

www.occupancyedge.com

www.occupancyedge.com

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.