Разделы:

Культура

4 найбільш касових українських фільми, які повинен побачити кожен

4576

14:34, 2 Ноябрь 2015

Change

Найбільш цікаві новини

Якісне, касове кіно, цікаве для великого кола споживачів може знімати, як виявилось, не тільки Голівуд. Останні кілька років та численні відгуки глядачів цілком довели правильність такого твердження.

Не зважаючи на величезні труднощі у створенні якісних фільмів, вітчизняні метри кіновиробництва щоразу доводять свою майстерність та виробляють інтернаціональні стрічки, цікаві не лише співвітчизникам, а й глядачам за кордоном.

Ми підготували для вас підбірку кількох найбільш касових фільмів українського виробництва, які привертають увагу та примушують затамувати подих під час перегляду:

  • Найбільш касовий український фільм у вітчизняному прокаті: «Поводир», режисера Олеся Саніна, зібрав 894 219 доларів;kino1
  • Найкасовіша драма-лауреат міжнародних фестивалів у вітчизняному прокаті: «Плем’я», режисера Мирослава Слабошпицького, зібрала 390 000 гривень;kino22
  • Найкасовіша українська комедія у вітчизняному прокаті: «F63.9: Хвороба кохання», режисерів Альони Дем’яненко та Дмитра Томашпольського, зібрала 500 000 гривень;kino3
  • Найбільш касовий український анімаційний фільм у вітчизняному прокаті: «Бабай», режисера Марини Ведмідь, зібрав 60 631 доларів.kino4

Для прикладу, зауважимо що, очолюють список самих касових фільмів за історію кінематографу «Аватар», якій зібрав 2, 7 млрд. дол.; «Титанік» — 2,1 млрд. дол. та «Світ юрського періоду» який спромігся на 1,7 млрд. дол.

Варто додати, друзі, що це тільки початок українського кінематографу, далі буде цікавіше!

Саме завдяки вашій підтримці українські мрійники знімають вітчизняне кіно. Для того, аби таких фільмів було ще більше, підтримайте ініціативу #Кінокраїна та розкажіть про неї друзям!

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.