Разделы:

Культура

5 іноземних гуртів, які неймовірно заспівали українською

4469

16:49, 18 Декабрь 2015

Change

Найбільш цікаві новини

Мелодичність української пісні підкорює серця не тільки наших співвітчизників, але і відомі іноземні гурти – це і бельгійці, литовці, поляки, грузини та навіть фіни.

Пропонуємо вам насолодитися піснями на українській мові, які іноземці виконали просто неймовірно.

Rastaban –  це бельгійсько-голландський гурт, який поєднує традиційні народні мелодій, елементи світової музики та вібрації племен. Цей унікальний проект включив українську народну пісню «Горе долом» до свого репертуару та зняв на неї яскравий кліп.

Від цих грузинів мурашки по шкірі! Просто сидячи за столом хор Shvidkatsa заспівав «Реве та стогне Днiпр широкий» так, що хочеться слухати ще і ще.

Литовський дует BEISSOUL & EINIUS – це дивовижна харизма, гіпнотична електроніка та сюрреалістична хореографія. А їхня пісня «Як ти й сказав» українською мовою стала хітом не тільки у нас, але і у Литві.

Польський колектив Enej не соромиться співати український рок. Їхня пісня Radio Hello українською мовою стала найкращою піснею року в Польщі.

The Rasmus — один з найуспішніших фінських гуртів: по всьому світу продано більше 3,5 мільйонів їхніх альбомів, вони отримали вісім золотих і п’ять платинових нагород.  Для концерту в Києві «The Rasmus» вивчив пісню «Україна» Тараса Петриненка і виконав її дуже проникливо.

Тобі ще може сподобатися:
5 найцікавіших версій «Щедрика» зі всього світу 

The Guardian визнала борщ та пампушки найкращими святковими стравами в світ

Loading...

Читайте также