Разделы:

Новости

5 комедій, що розвіють осінню депресію

5417

0:40, 28 Сентябрь 2015

Change

Найбільш цікаві новини

Осіння пора багата на сум, скигління, занепад сил та зміни настрою. Хтось вже занурився у сезонну депресію, як ведмідь у зимову сплячку, а хтось лише починає занепадати духом. СТОП! Ми терміново прагнемо витягти вас із цього стану та повернути вам посмішки на обличчя! Підбірка із 5 комедій 2015 року допоможе відволіктися, посміятися та повернутися до нормального життя! Приємного перегляду!

Дівчина без комплексів

Коли Емі була маленькою дівчинкою, її батьки розлучилися. Батько виховував дочку так, як вважав за потрібне, виходячи зі свого життєвого досвіду. Тож Емі чітко засвоїла – моногамія нереальна. Героїня виросла та батьківську науку не забула. Тому чоловіки в її житті надовго не затримуються. Емі працює в редакції престижного журналу і знає, як написати чудову статтю, але що робити з хорошим хлопцем, який хоче спілкуватися з нею довше, ніж один вечір, вона й гадки не має. Моногамії не існує?

Дівчина без комплексів

http://i.ytimg.com/

Третій зайвий 2

Маленький Тед виріс і найшов собі довгоногу біляву красуню, яка стала його дружиною. Дивна пара вирішує завести малюка, але спочатку Тедові треба довести своє право вважатися повноцінною особистістю. Допомагатиме  йому в цьому адвокат Саманта Джексон, а з нею розпочнуться і всі курйози!

Третій зайвий 2

http://luxlux.net/

 Канікули

Колись Расті Грізвольд безтурботно проводив кожен свій відпочинок, а потім виріс, влаштувався пілотом та завів звичайну сім’ю. Чоловік вирішує забрати свою жінку Деббі та двох синів у парк розваг на відпочинок, щоб згадати власне дитинство і розважитися, але раптом щось пішло не так…

Канікули

http://www.kinofilms.ua/

Красуні в бігах

Усі знають, що програма захисту свідків справа серйозна, аби як захищати не будуть. Тому, погодившись давати свідчення, вдова наркоторговця була впевнена, що охороняти її будуть надійно. Чим керувалися очільники поліції зрозуміти складно, але для виконання відповідального доручення обрали невдаху. Перша ж небезпека змушує дівчат втікати чимдалі. А дорогою стає зрозуміло, що ховатися їм доведеться не лише від наркоторговців…

http://planetakino.ua/

http://planetakino.ua/

Ультраамериканці

А раптом ти також спецагент, у якого унікальна бойова підготовка і надінтелект? Ти, мабуть, просто забув про це… Точно як Майк Хоуелл, дурник із супермаркету, який чита комікси та забавляється забороненини речима, доки минуле не наздоганяє його. То хто ж він насправді і  чи не стане хлопець своєю ж мішенню?

http://planetakino.ua/

http://planetakino.ua/

 

Теги:

Loading...

Читайте также