Разделы:

orehi

Здоров`я

5 найкращих продуктів, які покращують роботу мозку

995

9:30, 29 Октябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

З віком багатьох починає турбувати питання: як зберегти ясність думок і вберегти свій мозок від вікових змін. Для цього можна просто додати до свого раціону ці п’ять продуктів.

Експерти розповіли, які продукти потрібно вживати регулярно, аби покращити роботу мозку, пише maximum.fm

Морська риба. Вона багата омега-3 жирними кислотами, які необхідні для підтримки функцій головного мозку. Омега-3 кислоти знижують ризик хвороби Альцгеймера й інсульту. Вони також допомагають нам ефективно боротися з віковими погіршенням пам’яті.

Горіхи. Горіхи – відмінне джерело вітаміну Е. За словами вчених, він захищає когнітивні функції мозку, які з віком мають властивість погіршуватися.

Читайте також: Как распознать дефицита железа в организме

Чорниця. Як показали дослідження, ці ягоди можуть допомогти захистити наш мозок від вільних радикалів. Вони також ефективні для профілактики хвороби Альцгеймера й інших дегенеративних розладів.

Авокадо. Цей продукт знижує ризик серцево-судинних захворювань, а також бере участь у підтримці мозкового кровообігу.

Темний шоколад. Натуральний темний шоколад містить значно вищий відсоток какао бобів, ніж той шоколад, який продається у магазинах. Ми рекомендуємо вам купувати шоколад з вмістом не менш як 75% какао. Для максимально позитивного ефекту, краще взяти 100% високоякісний порошок какао і додати його до молока або кави.

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.