Разделы:

Советы

5 способів підняти настрій

7236

14:44, 2 Октябрь 2015

Change

Найбільш цікаві новини

Інколи залишатись оптимістом та з хорошим настроєм, здається важчим, аніж подолати Еверест. Напружений день, сварка із кимось близьким, невдача чи будь-яка інша річ, яка вас засмутила — все це не приємно. Однак ми впевнені, що існує спосіб поліпшити настрій у будь-якому випадку. На думку Гая Вінча, автора книги “Емоційна перша допомога”, причин для поганого настрою є безліч. Люди надзвичайно чутливі істоти і нас може розстроїти найбільш неочікувана річ: починаючи від відчуття провини через те, що забули про чиєсь День народження, закінчуючи малою кількістю лайків на аккаунті однієї із соцмереж. Згідно з дослідженнями на найстрій впливають різноманітні зовнішні обставини, а також генетика, однак 40% — підконтрольні нашим думкам.

Це означає, що існують способи контролювати свій емоційний стан і вберегти себе від пригніченого стану. Якщо раптово ви відчули, що настрій погіршується, пропонуємо вам 5 способів, які все виправлять за менш як 10 хвилин.

1. Музика

У 2013 році дослідник Юн Фергюсон виявив, що ритмічна музика може підняти настрій. Однак Фергюсон зазначає, що під час прослуховування варто очистити свій розум, не жаліти себе чи задаватись питанням “Чи щасливий я?”. Отож створіть на своєму девайсі спеціальний плейлист, щоб у будь-який момент ви змогли знешкодити зародки поганого настрою.

Via Flickr

Via Flickr

2. Сміх

Сміх збільшує вироблення допаміну, хімічної речовини у нашому мозку, що підвищує хороший настрій. Також саме сміх збільшує кількість кисню, що потрапляє до внутрішніх органів та працює, як система охолодження, у нашому організмі. Тому наступного разу, увімкніть кумедне відео чи зателефонуйте до товариша, у якого чудесне почуття гумору. Декілька хвилин хорошого сміху — вбереже вас від кількагодинного негативного відчуття всередині.

Смех

vidomosti-ua.com

3. Обійми

Тіффані Філд, головний науковий співробітник Університету у Майамі, заявив у своїй статті, що дотик іншої людини має позитивний ефект на наш настрій. Тому частіше обіймайте інших людей, пам’ятаючи, що таким чином ви водночас підіймаєте настрій комусь ще. Також пан Філд рекомендує не забувати і про самомасаж: потерти собі чоло, шию, плечі — все це може покращити ваш день та самопочуття.

Обійми

Flickr / Bob Haarmans

4. Згадуйте хороше

Психологи стверджують, що коли у вас щось не виходить, варто згадувати те, що робить вас щасливим. Три моменти, які приносили вам радість або ж три справи, які у даний момент у вас ідуть добре. Однак найефективніше, це пригадати щось позитивне, що сталось з вами саме у цей день, щоб продемонструвати собі, що не дивлячись на невдачі, день вцілому не такий жахливий.

health.unian.ua

health.unian.ua

5. Вивільнюйте поганий настрій

Якщо ви не хочете бути людиною, у якої вічно не задоволений та розстроєний вираз обличчя, навчіться випускати всі погані емоції. Адже не роблячи цього — ви як бомба уповільненої дії: рано чи пізно зірветесь. Найоптимальніший  спосіб відпустити все погано — це розмова із другом чи колегою. Необов’язково годинами скиглити та плакатись у жилетку, можна просто в двох словах розповісти, що трапилось, і ви помітити, що вам відразу стало легше.

zygmantovich.com

zygmantovich.com

Зрозумійте, що нічого, не вартує вашого морального здоров’я.  Жодні проблеми чи конфлікти не повинні зіпсувати вам день чи навіть півдня. Головне це пам’ятати, що те як ви сприймаєте речі, не завжди так, як воно є насправді. Те, що зараз вас розстроює, завтра може здаватись дурницею, однак час, згаяний на негатив, ви вже не повернете.

Теги:

Loading...

Читайте также