Разделы:

За кордоном

13:35, 22 Ноябрь 2018

362

55 років із дня вбивства Джона Кеннеді: чому злочин і досі сповнений таємниць (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

«Твоє оточення небезпечне для життя». Так казала Мерилін Монро президентові США — Джону Кеннеді.

 Незабаром відомої білявки не стало. Згодом вбили й Кеннеді. Цей злочин і досі сповнений таємниць.

22-ге листопада 1963-го року. 35 президент США — Джон Кеннеді прибув із візитом у Даллас. Разом із дружиною вони їдуть центральною вулицею міста. Їхній автомобіль, виготовлений за особливим замовленням, має два додаткові сидіння і відкидний верх. Постріли пролунали о 12-й годині 30 хвилин.

kennedi

Кулі блискучо зробили свою чорну справу — так говорять офіційні дані. Проте лікар Кеннет Сеппар із госпіталю Паркленд, куди доставили Кеннеді, стверджує: шанс вижити у президента все-таки був.

Читайте також 56 річниця від дня народження Дмитра Хворостовського: життя артиста

Особу стрільця встановили одразу. Лі Гарві Освальд. Убивця з досить дивною біографією. Певний час він проживав в СРСР. У Мінську одружився з Мариною Прусаковою. Повернувся в Америку, писав мемуари, влаштувався працювати на книжковий склад. Освальд тричі вистрелив у Кеннеді з шостого поверху техаського книгосховища. Колекціонер зброї Джим Еванс досі не розуміє, як Лі Гарві вдалося тричі влучити в рухому мішень.

У розслідуванні «вбивства століття» запитань більше, ніж чітких відповідей. Поліцейські моментально зрозуміли, що снайпер стріляв із книгосховища. Там було відчинене вікно, а слідчі знайшли три гільзи та гвинтівку, зареєстровану на Лі Гарві Освальда. Ще й із відбитками його пальців. Убивця не змінював зовнішність, не ховався. За два дні після смерті президента, коли Освальда перевозили з однієї в’язниці до іншої, його застрелив чоловік із натовпу.

Навіть через півстоліття дружина офіційного вбивці відмовилася від гонорару в 3 мільйони доларів за інтерв’ю. Сказала — життя дорожче. Перші матеріали у справі Кеннеді уряд США розсекретив  торік. Проте пролити світло на цю загадкову справу документи так і не змогли.  Загалом,  усе досьє стане доступним лише за чверть століття. Можливо, тоді ми дізнаємося зовсім іншу правду про найгучніше вбивство минулого століття.

Загрузка...
Loading...
Loading...

Читайте также