Разделы:

Советы

6 кумедних способів виглядати розумнішим

492

22:13, 24 Сентябрь 2015

Change

Найбільш цікаві новини

Нікому не подобається відчувати себе менш освіченим, аніж оточуючі. Насправді, ми можемо бути настільки стурбованими тим фактом, що інші можуть подумати, що готові піти на все, щоб переконати людей, що ми розумні.

Ось вам декілька способів, до яких вдаються, що здаватися розумнішими. Впізнаєте себе?

1. Використання зарозумної мови.

Ви щедро приправляєте свою промову розумними словечками, що чули із уст відомих людей, випадково наштовхувалися у книгах чи у інших джерелах. Використання великої кількості таких слів — це як гра у російську рулетку: одного разу вцілите у себе самого, бо не розумітимете до кінця, що саме хотіли сказати. Дослідження стверджують, що показником освіченості навпаки є проста та лаконічна мова, тому — будьте простіше!

http://webdevs.co/

http://webdevs.co/

2. Озвучення своєї думки стосовно (майже) всього.

Нормально, якщо у людини є своя точка зору стосовно певної проблеми чи теми, але коли у вас є коментар до 10 із 10 озвучених тем, ви починаєте виглядати дещо підозріло. Пам’ятайте, псевдовсезнайок не дуже люблять!

http://images.clipartpanda.com/

http://images.clipartpanda.com/

3. Мовчання — золото.

Є теорія, за якою розумні люди настільки зайняті, що не мають часу втручатися у дискусії. Все ж, якщо ви сидітимете та мовчатимете, роблячи розумний вигляд, скоріше за все у ваших очах прочитають не що інше, як некомпетентність та бажання її приховати.

http://cmsimg.greatfallstribune.com/

http://cmsimg.greatfallstribune.com/

4. Книги — повсюди!

Деякі вважають, що переобтяжені книгами полиці чи то вдома, чи в офісі, допоможуть створити образ розумника. Так, образ, але чи наповниться він змістом? — Ні. Тому постарайтеся перечитати хоча б частину книг, що зберігаєте, аби мати про що розповісти співбесіднику, коли він спитає, що ви читали востаннє.

http://karenkavett.com/

http://karenkavett.com/

5. Імітація іноземного акценту.

Прикро, але цей спосіб аж ніяк не допоможе вам виглядати розумнішим в очах колег. Радше, навпаки!

www.gipsyteam.ru

www.gipsyteam.ru

6. Використання таблиць, графіків.

Часто, щоб здатися розумнішим використовують ілюстративні методи. Пояснення цьому є — ілюстрація викликає наукове сприйняття матеріалу. Головне — не переборщити, діаграма із сумнівними даними не зробить вас розумнішими в очах аудиторії.

svitppt.com.ua

svitppt.com.ua

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.