Разделы:

produktu

Здоров`я

6 популярних продуктів, які можуть викликати рак

1531

21:30, 21 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Дослідження свідчать про те, що є два основних фактори, які підвищують онкологічний ризик – це пасивний спосіб життя і погане харчування. Вчені назвали 6 небезпечних продуктів, які містять канцерогени.

Про це повідомляє «Жіночий Світ».

Читайте також Учёные убили рак лёгких одним уколом

Окрім відмови від шкідливих звичок, щоб знизити ризик вам слід стежити за своєю вагою, регулярно займатися фізкультурою і дотримуватися здорового харчування з наголосом на рослинні продукти.

1. Цукор і штучні підсолоджувачі

Рафінований цукор не тільки підвищує рівень інсуліну, але і є живильним середовищем для ракових клітин. Це ще в 1931 році з’ясував німецький нобелівський лауреат з медицини Отто Варбург. Він вперше відкрив, що пухлини харчуються цукром. Для росту і поширення онкоклітинам потрібні підсолоджувачі з високим вмістом фруктози, так як вони швидко метаболізуються.

Шкода цукру

2. Штучно вирощена риба

Комерційне рибництво, засноване на розведенні великої кількості риби (наприклад, лосося) вирощується в дуже тісних умовах. В такій тісноті дуже високий ризик бактеріальних, вірусних і паразитарних епідемій, тому рибу обробляють антибіотиками, пестицидами та іншими канцерогенами. Крім того, фермерський лосось містить набагато менше омега-3.

Штучно вирощена риба може зашкодити вашому організму

3. Перероблене м’ясо

Бекон, сосиски, ковбаси підвищують ризик раку підшлункової залози на 67%. Перероблене м’ясо містить багато хімікатів і консервантів, в тому числі нітрати, які поліпшують смак, але відомі своєю канцерогенністю. Особливо шкідливо копчене м’ясо, тому що воно вбирає в себе смоли.

4. Картопляні чіпси

Ця популярна їжа смажиться в гідрогенізованому рослинному маслі, а потім рясно солиться. За даними дослідження, лише 30 грам чіпсів на день призводять до збільшення 1 кг ваги в рік. Крім того, чіпси містять транс-жири, які підвищують рівень холестерину. А високотемпературне обсмажування призводить до утворення акриламіду – канцерогену, який міститься в сигаретах.

Картопляні чіпси містять канцерогени

5. Попкорн з мікрохвильовки

Попкорн з мікрохвильовки – зручна і відносно здорова їжа, але пакет, в якому він готується, містить перфтороктанову кислоту. Цей токсин істотно підвищує ризик раку грудей, нирок, товстої кишки, сечового міхура, простати, легенів, щитовидної залози і крові.

6. Мариновані і копчені продукти

Зазвичай такі продукти містять консерванти типу нітратів, які подовжують їх термін придатності. З часом ці добавки накопичуються в організмі людини. Зрештою вони призводять до руйнувань на клітинному рівні і можуть викликати рак.

Loading...

Читайте также