Разделы:

Авто

6 творінь Фердинанда Порше, які змінили світ

526

19:00, 2 Сентябрь 2015

Change

Найбільш цікаві новини

Автомобільний геній Фердинанд Порше — засновник бренду Porsche, а нині однієї з найдорожчих та найвідоміших марок авто.  3 вересня — рівно 140 років, як народилась людина, яка увійшла в історію конструювання машин ще й завдяки Volkswagen Käfer (“Жук”), яку з 30-их років 20 століття і по сьогодні є наймасовішим автомобілем в історії. Інженер створив безліч двигунів для мотоциклів спортивних та легкових машин. Більше того, під час Другої світової війни німецькі танки відомі як “машини смерті” — теж творіння Порше.

Про шість найважливіших конструкцій німецького винахідника Вам розповість CHANGEUA.

0

mgsupgs.dreamwidth.org

1. Коли Фердинанд Порше працював у конструкторському бюро Hofwagenfabrik Ludwig Lohner & Co, він розробив автівку з електроприводом, яка стала основою всіх гібридних автомобілів, що випустили майже через сто років опісля.

1

www.promotor.ro

2. У 1923 році Порше став інженером у компанії Daimler-Benz AG. Тоді під його керівництвом було створені найвідоміші спортивні моделі  Mercedes S і SS.

http://www.emercedesbenz.com/

http://www.emercedesbenz.com/

3. 6 березня 1931 в Штутгарті відкрилося конструкторське бюро Porsche, займались розробкою двигунів всіх типів , а також автомобілів і мотоциклів. Porsche 356 — перше автомо знаменитої фірми. Швидкий і легкий в управлінні — дводверний Porsche 356 був задньопривідним, задньомоторним спортивним автомобілем, виконаний у двох конфігураціях — з жорстким або складним верхом. Сьогодні компанія успішно випускає тисячи автівок щороку, які входить в топові рейтинги за якістю та популярністю.

www.fotosdcarros.com

www.fotosdcarros.com

4. За вказівкою Гітлера, на замовлення фірми Zundapp Фердинанд створив усім відомі Volkswagen Käfer («Жук» ). Мрією автора було зробити “народне авто” і йому це вдалось: нині Volkswagen Käfer займає 4-те місце в списку найбільш продаваних автомобілів світу.

www.drive2.ru

www.drive2.ru

5. За час війни бюро Porsche створило всюдиходи і амфібії на базі «Жука» і бойові машини: важкі танки “Tiger (P)” і “Королівський Тигр” , протитанкову САУ “Фердинанд (Елефант)” і надважкий та найбільший у світі танк «Maus»

vilingstore.net

vilingstore.net

6. Після війни конструктор був засуджений до двох років ув’язнення у французькій в’язниці. Фердинанд не гаяв часу і навіть у неволі зробив суттєвий внесок у машинобудування Франції: брав участь в розробці автомобілів компанії “Renault”.

www.netcarshow.com

www.netcarshow.com

 

Теги:

Loading...

Читайте также