Разделы:

Личности

7 історій банкрутства з щасливим кінцем

768

3:35, 12 Сентябрь 2015

Change

Найбільш цікаві новини

Фінансове становище людини чимось схоже на погоду: сьогодні все сонячно і ясно, а потім раптово гроза та злива. Однак найголовніше не сприймати слово “банкрут” як вирок і не допустити падіння духу. Не ви перший — не ви останній втрачаєте кошти. У моменти труднощів потрібно рівнятись на тих, хто зміг взяти себе в руки і, не дивлячись на невдачі, все ж віддати всі борги та надалі займатись улюбленою справою. Пропонуємо вам 7 історій про відомих людей, які, ледь не втративши все, зуміли втриматись в числі успішних і багатих.

1. Кім Бесінджер у 1993 році заборгувала 8,1 млн. доларів кінокомпанії “Main Line Pictures”. Причиною стала необережність у домовленостях. Актриса в усній формі пообіцяла зіграти головну роль в незалежній американській кінострічці  “Єлена в ящику”. Однак поняття усного контракту в Америці не бере до уваги мінливість у творчих вподобаннях Кім. Після трирічної судової тяганини Бесінджер вдалось добитись зменшення суми боргу до 3,8 млн. доларів. Це не сильно її врятувало, їй все одно довелось оголосити про банкрутство. У одному з інтерв’ю Бесінджер прокоментувала ситуацію: “Краще б мені відрізали ногу”. Цікаво, що кіностудія на відшкодуванні Кім Бесінджер заробила більше, ніж від прокату стрічки. З того часу актриса знялась у багатьох успішних фільмах і більше не потрапляла до схожих ситуацій.

Кім Бесінджер

toutlecine.challenges.fr

2. Якось головний редактор газети звільнив Уолта Діснея через те, що у того відсутня уява і йому бракує хороших ідей. Далі на нього чекало ще одне фіаско: у 22 роки Уолт Дісней відкрив анімаційну студію “Laugh-O-Gram Studio”, яка не стала успішною, а Уолту довелось оголосити себе банкрутом. Сьогодні бренд Дісней знають у всьому світі, персонажі його мультиків не втрачають популярності, а парк розваг Діснейленд — є чи не найпопулярнішим у світі.

Уолт Дісней

www.viktoria-latka.com

3. ”Ви не справжній підприємець, якщо хоча б раз не були банкрутом”, — відомий вираз, який влучно описує шлях успіху Дональда Трампа. Сьогодні кандидат на пост президента США і один з найбагатших бізнесменів на планеті, оголошував себе фінансово неспроможним чотири рази у 1991, 1992, 2004 та 2009 роках. Трамп часто хизується тим, що вміє використовувати законодавство собі на користь, також йому завжди вдавалось зробити так, щоб банківські умови повернення боргу були для нього якомога вигіднішими. Не зважаючи на поразки, Дональду Трампу завжди вдавалось не втрачати контроль над ситуацією. Можливо, тому його книги про те, як стати успішним, розбирають з книжкових полиць, як гарячі пиріжки.

Дональд Трамп

www.yaplakal.com

4. Творчі люди не завжди вдало можуть прорахувати, у що інвестувати кошти. Марк Твен у 1894 році захопився наукою, через невдалі вкладання грошей у винаходи, змушений був оголосити себе банкрутом. Однак біда одна не приходить: у той же період видавництво Марка Твена закрилось, через економічну кризу у країні. Щоб віддати всі борги, письменнику довелось переїхати до Європи та заробляти лекціями. Зрештою, у 1898 році автору “Пригод Тома Соєра” вдалось налагодити своє фінансове становище.

Марк Твен у лабораторії Ніколя Тесли

coollib.com.
Марк Твен у лабораторії Ніколя Тесли

5. Авраама Лінкольна визнали національним героєм США. Дійсно, біографія колишнього президента — чудовий сюжет мотивуючої кінострічки. У 1831 році Лінкольн вперше прогорів із бізнесом, однак він не здався і спробував удруге, але і у 1834 році власну справу довелось закрити. Заборговані кошти Авраам віддавав близько 20 років. Попри невдале підприємництво на рахунку майбутнього президента США ще й 8 поразок на виборах. Проте 1860 року він все ж таки став президентом Америки. Приклад Авраама Лінкольна вчить ніколи не здаватись, адже, не дивлячись на всі невдачі, він зумів увійти в історію, як людина, що звільнила американців від рабства.

top.thepo.st

top.thepo.st

6. Це зараз Ларрі Кінг найвідоміший телеведучий США, який упродовж кар’єри взяв десятки тисяч інтерв’ю чи не у всіх відомих людей. Та якщо повернутись у 70-ті роки, стає зрозуміло, що не так просто Кінгу давався шлях до успіху і багатства. Тоді Ларрі заборгував 352 тисяч доларів, а також був звинувачений у крадіжці коштів свого ділового партнера. Через декілька років всі обвинувачення зняли, а репутацію Кінг зумів відновити лише працею, працею і ще раз працею.

Ларрі Кінг - найвідоміший телеведучий США

www.asfera.info

7. У минулому столітті, якщо ти випускав автомобілі — ти апріорі був багатий і успішний. Однак не все так просто. Генрі Форд у свої 30 років накопичив достатньо коштів і навиків для стартапу. Він відкрив свою фірму. Проте перша компанія Генрі Форда не те, щоб не принесла прибутку — вона розорила інженера. Так з’явився відомий вислів Генрі: «Поразка — це можливість почати заново, але вже більш мудро. Немає нічого ганебного в справедливій поразці, ганебно боятися зазнати поразки ». Саме так він і зробив — він спробував ще раз. Але вже з нажитим досвідом і мудрістю Форд не лише випускав автомобілі, а й сільськогосподарську техніку. Таким чином, колишній банкрут, увійшов в історію автопрому та причетний до розвитку сільського господарства, а його творіннями ми користуємося і сьогодні.

Генрі Форд

ford.niko.ua

Loading...

Читайте также