Разделы:

Мечта об Украине

7 моментів радості всієї України

1251

9:50, 24 Август 2015

Интер

Встречай Новый год вместе с "Интером".

За 24 роки Україна пройшла важкий шлях — але нам є чому радіти! Формування держави у сильну, єдину та вільну країну — процес не одноденний. Ми рухаємося та розвиваємося. Для того, щоб не втрачати натхнення та мотивації варто не забувати ті моменти, які приносили нам всім однаково багато посмішок. CHANGEUA підібрав декілька дат, які нагадають вам ті події, що заставляли нас радіти і як ніколи відчувати себе сильною та згуртованою нацією.

Мрії стають реальністю , коли думки перетворюються в дії. 24 серпня в День Незалежності дивіться концерт на телеканалі Інтер «Мрія про Україну» за підтримки Федерації роботодавців України.

1. Проголошення Незалежності. 24 серпня не просто державний вихідний — це День народження нашої держави. У той день людей переповнювали позитивні емоції, від радості  Левка Лук’яненка, автора Акта проголошення незалежності, підхопили на руки та підкидали у повітря.

1

2. Прийняття Конституції 28 червня 1996 року. Не дивлячись на всі нюанси та спірні моменти, які сьогодні викликає питання Конституції, для кожної демократичної держави, зокрема України, — Основний Закон є символом самобутності та самостійності. Ранок 28 червня після Конституційної ночі.

2+

3. 19 листопада 1997 року у складі місії STS-87 NASA на орбіту Землі полетів Леонід Каденюк — перший космонавт за часів Незалежної України. На борту шатла «Коламбія» українець працював над біологічним експериментом щодо впливу невагомості на рослини.

3

4. Євробачення 2004 у Туреччині стало пам’ятним для українців. Співачка Руслана здобула перемогу із піснею “Дикі танці”. З 1991 року це перший такий масштабний прорив українців на культурних теренах.

4

5. Перемога Шахтаря в Кубку УЕФА. Підтримати «Шахтар» в історичному матчі в Стамбул завітали більш 7000 українських уболівальників. Акредитацію на гру отримали 660 журналістів, а трансляція зі Стамбула велася на 63 країни світу. Перемога над «Вердером » дозволила «гірникам» завоювати перший для українських команд і останній в історії турніру Кубок УЄФА.

6

 

6. Євро 2012. 14-ий чемпіонат Європи з футболу, який провели в Польщі та Україні — був не просто моментом, а цілим періодом щастя для багатьох українців. А в день, коли українська збірна виграла у Швеції — був ейфорійним навіть для тих, хто не захоплюється футбольним спортом.

7

7. Перемога Володимира Кличко Алекса Леапаі .  Володимир Кличко захистив усі свої титули, включно з чемпіона по вірсії WBO. Для того , щоб зібрати всі престижні титули , йому залишилося завоювати пояс Всесвітньої боксерської ради (WBC ), що став вакантним після відходу зі спорту старшого брата Володимира, Віталія.

«Стати чемпіоном світу за всіма престижними версіями — це моя найзаповітніша мрія», — сказав Володимир після бою.

кличко1

 

Loading...

Читайте также