Разделы:

Советы

7 найбільших помилок, яких варто уникнути в 20 років, щоб не зіпсувати собі життя

1265

14:13, 9 Сентябрь 2015

Change

Найбільш цікаві новини

Найкраще, що може бути, коли тобі 20, це те, що ти можеш швидко оговтатися від неминучих помилок, які ти будеш робити, допоки наберешся досвіду.

Тим не менш, деякі наші неправильні рішення можуть вплинути на все життя — наприклад, невчасне заощадження коштів.

Все ж, таких помилок легко уникнути, якщо слідувати порадам від успішних підприємців і досвідчених людей, які ми підібрали для тебе.

Ось 7 найбільших помилок, яких тобі варто уникнути, поки ти молодий та лише розпочинаєш влаштовувати власне професійне та особисте життя:

  1.    Ти вважаєш, що освіти і таланту достатньо, щоб стати успішним.

Високий рівень освіченості, вроджений талант та високі бали з престижного ВНЗ — все це добре, але навіть вони не гарантують отримання престижної роботи. Треба пам’ятати, що все це нічого не варте без важкої праці.

“У свої 20 я обертався у корпоративному середовищі. Я пам’ятаю, як працював вдень і вночі», – говорить Сільві ді Джусто, засновник Executive Image Consulting. «Піт, біль, а також завзяття, наполегливість і величезна кількість зусиль та енергії характеризують мою кар’єру в цій точці. Я дізнався, що є дуже мало легких шляхів, коли справа доходить до успіху у кар’єрі . Успіх – це не «просто так».

1

  1. Ти не дбаєш про своє здоров’я.

Коли ти старієш, ти швидко розумієш, що вже не можеш відриватися так, як ти це робив, навчаючись в університеті. Похмілля у 28 років, як і ідея провести ніч у барі, видається тобі абсурдною. І чим більше часу минає, тим більше пиятика, куріння чи навіть нездорове харчування здаватимуться тобі не прийнятною поведінкою, шкідливою звичкою. Професор комунікацій Майкл Вестон каже, що у свої 20 треба приділяти увагу і духовному здоров’ю, адже часто проблеми з’являються саме у цьому віці.

2

  1. Ти не почав заощаджувати.

Недавнє опитування виявило, що 69% людей у віці від 18 до 29 не робили жодних пенсійних заощаджень взагалі. Твій вихід на пенсію може здаватися далеко, але ти робиш собі ведмежу послугу, якщо не почнеш заощаджувати якомога швидше. Підприємець Адіт’я Ратнам каже, що немає ніякої необхідності у надмірних інвестиціях, але дуже важливо наважитися розпочати заощаджувати у цьому віці та відкрити власний рахунок.

3

  1. Ти ототожнюєш щастя із грошима.

“Престиж та товстий гаманець неодмінно можуть зробити тебе щасливішим, але складових успіху є набагато більше”, — каже Джоі Чой. Ти будеш шкодувати, якщо зробиш вибір на користь грошей, а не своїх бажань та щастя.

4

  1. Ти здаєшся, коли все стає дуже складним.

Розірвані відносини, звільнення чи провал стартапу можуть вибити тебе з колії, коли трапляються вперше. Проте замість того, щоб здатися чи опустити свою планку, краще використайте своє фіаско як досвід, аби навчити та вдосконалити себе. “Наступного дня після звільнення я вела себе як зазвичай. Це наштовхнуло мене на думку, що це — не кінець світу”, — ділиться переживаннями підприємець Керолін Чо.

5

  1. Ти бачиш речі чорно-білими.

На думку інвестора Джеймса Альтачера, люди у свої 20 здатні до абсолютизації всього.

Наприклад, деякі вважають, що вони повинні вибирати між кар’єрою, що приносить користь їм, та роботою, яка допомагає іншим, не розуміючи, що особистий інтерес не виключає примноження добра у всьому світі.

6

  1. Ти намагаєшся спланувати все наперед.

Важко передбачити, де ти опинишся у кінцевому підсумку, і те, що ти будеш робити», – говорить Керолін Чой. Тому не зводь себе з розуму п’ятирічками, а зосередься на конкретних цілях.

7

 

Теги:

Loading...

Читайте также