Разделы:

Культура

7 різдвяних історій, які навчать діток доброті

2800

19:07, 24 Декабрь 2015

Change

Найбільш цікаві новини

Різдвяні і новорічні свята – це найкращий привід провести час з родиною та приділити увагу своїм діткам. Пропонуємо вам замість перегляду телевізора почитати разом твори, які допоможуть малятам краще зрозуміти що таке добро, відданість, людяність та справжнє різдвяне диво.

winter6

 «Планета новорічних ялинок», Джанні Родарі

Маленький Маркус  отримав від діда іграшкову конячку в подарунок, хоча мріяв про справжній космічний корабель.  Хлопчик трохи образився на діда за такий подарунок, але цікавість узяла своє, і Маркус сів на конячку, яка виявилася … космічним кораблем, що переніс хлопця на далеку планету, де всюди росли новорічні ялинки, жителі жили по особливому новорічному календарю, в кафе подавали смачні цеглу і дріт. Все б добре, але от тільки як повернутися додому?

«Гроза дійсно почалася. Тільки замість дощу з неба посипалися мільйони різнобарвних конфетті. Вітер підхоплював їх, кружляв, розносив у всі сторони. Складалося повне враження, що прийшла зима і зайнялася сніжна завірюха. Однак повітря залишалося теплим, напоєним різними ароматами – пахло м’ятою, анісом, мандаринами і ще чимось незнайомим, але дуже приємним».

 «Дари волхвів», О’Генрі

Це зворушлива розповідь про цінність подарунка, незалежно від його ціни; ця історія про важливість самопожертви в ім’я любові.

 «… Я тут розповім вам нічим не примітну історію про двох дурних дітей з восьмидоларової квартирки, які найбільш немудрим чином пожертвували одне для одного своїми найбільшими скарбами. Але нехай буде сказано в повчання мудрецям наших днів, що з усіх дарувальників ці двоє були мудрими. З усіх, хто підносить і приймає дари, істинно мудрі лише подібні їм».

 «Різдвяна каша», Свен Нордквіст

Це історія про гномів, які прекрасно уживаються з людьми, допомагають їм по господарству та піклуються про тварин. Єдине, що потрібно від людей– це пригостити гномів особливою різдвяною кашею. Але цього року люди зовсім забули про гномів. Як же поласувати кашею і не попастися на очі власникам будинку?

«Одного разу, давним-давно, було діло – забули піднести гномам кашу. І гном-тато так розлютився, що весь рік у хаті траплялися нещастя. Треба ж, як його пробрало, адже він насправді такий добряк!»

zastavki.com

zastavki.com

«Різдво в будиночку Петсона», Свен Нордквіст

Цей  прекрасний твір розкаже про дружбу та підтримку в скрутну хвилину. Петсон і його кошеня Фіндус живуть дружно і вже починають готуватися до Різдва. Але невдача – Петсон пошкодив ногу і не може все зробити. Хто ж допоможе друзям зустріти Різдво ситими та радісними?

«Петсон з Фіндусом мовчки пили каву і дивилися на свої відображення у вікні. На вулиці було зовсім темно, а на кухні зовсім тихо. Така тиша настає, коли щось не виходить зробити так, як хотілося».

 «Різдвяна пісня в прозі», Чарльз Діккенс

Цей твір став справжньою класикою – ми всі бачили його екранізацію під назвою «Різдвяна історія», яка розповідає про жадібного Ебенізера Скруджа, повернутого на грошах. Але духи Різдва покажуть йому, що насправді важливе у житті.

«Це радісні дні – дні милосердя, доброти, всепрощення. Це єдині дні у всьому календарі, коли люди, немов за мовчазною згодою, вільно розкривають один одному серця і бачать у своїх ближніх, – навіть у незаможних і знедолених, – таких же людей, як вони самі».

zastavki.com

zastavki.com

 «Ангеліна зустрічає Різдво», Кетрін Холаберт

Гарненька мишка Ангеліна з нетерпінням і радістю чекає Різдва, тільки от вона помітила у вікні о містера Белла, який залишився на свята сам. Ангеліна вирішує допомогти Беллу, але вона і не підозрює, що завдяки своєму доброму серцю знайде справжнє диво!

«В небі запалилися яскраві зірочки. Білі пластівці снігу тихо падали на землю. У Ангеліни був чудовий настрій, і вона раз у раз приймалася танцювати на тротуарі, на подив перехожих».

«Різдвяне диво містера Тумі», Сьюзан Войцеховски

Містер Тумі займається різьбою по дереву. Колись він був щасливий і усміхнений. Але після втрати дружини і сина став похмурим і самотнім. Одного разу напередодні Різдва до нього постукала вдова з маленьким сином і попросила зробити їм різдвяні фігурки. Це, здавалося б, звичайне замовлення повністю змінить містера Тумі.

«Ваша вівця, звичайно, гарненька, але моя овечка була ще і щасливою … Вони ж були поруч з немовлям Ісусом, а це для них таке щастя!»

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.