Разделы:

Культура

7 українських фільмів, які порадували нас у 2015 році

4333

15:41, 30 Декабрь 2015

Change

Найбільш цікаві новини

Незважаючи на все, український кінематограф розвивається, і ми можемо насолоджуватися фільмами вітчизняного виробництва, які не поступаються іноземним за якістю та акторською грою.

Давайте згадаємо, які кінострічки підкорили серця глядачів цього року.

Гетьман

planetakino.ua

planetakino.ua

Український історико-драматичний фільм, знятий за однойменним романом Віктора Веретенникова. Стрічка розповідає про трагічну любов гетьмана Богдана Хмельницького до молодої польки Гелени Чаплинської. Її зйомки проходили в Львівській та Київській областях, зокрема в Олеську, Свіржі, Золочівському замку та Києво-Печерському заповіднику. В український широкий прокат фільм вийшов 29 жовтня 2015 року.

 Незламна 
lady.izvestia.kiev.ua

lady.izvestia.kiev.ua

Українсько-російський повнометражний історико-драматичний та біографічний фільм. В основу сюжету покладений життєвий шлях жінки-снайпера, майора Людмили Павличенко, а саме події 1937–1957 років. Творці фільму характеризували його як психологічний байопік про трагічну долю жінки на війні. Стрічку зняли українська студія «Кінороб» та російська «Новые люди». В широкий прокат фільм вийшов у січні 2015.

 Брати. Остання сповідь
kino3

Український драматичний фільм, знятий за мотивами роману «Джмелиний мед» шведського письменника Торґні Ліндґрена. Стрічка розповідає історію любові та ненависті двох братів-гуцулів, які доживають віку в гірському селі в Карпатах. На Московському міжнародному кінофестивалі 2014 року картина отримала відразу два призи: «Срібний Георгій» за найкраще виконання жіночої ролі Наталією Половинкою та Приз журі російської кінокритики. Загальнонаціональний прокат почався у вересні 2015 року.

Тепер я буду любити тебе
youtube.com

youtube.com

Українсько-грузинський романтичний комедійний фільм. Стрічка розповідає про ресторатора Мішеля, котрий після того, як від нього пішла дружина напередодні Різдва, потрапляє в різноманітні пригоди. Зйомки проходили в Києві. В український широкий прокат фільм вийде 31 грудня 2015 року.

Загублене місто

kino-teatr.ua

kino-teatr.ua

Український науково-фантастичний фільм-трилер. Стрічка розповідає про невеличку експедицію, що вирішує розшукати загублене місто в зоні відчуження, де відбуваються надзвичайні речі. Фільм знімали у Василькові, в Макарові, в Славутичі, а також під Трускавцем в місті Стебник — у покинутих промислових зонах та сольових шахтах. В український широкий прокат він вийшов у жовтні 2015 року.

По той бік

kinowar.com

kinowar.com

Український містичний фільм-трилер. Стрічка розповідає про дівчину, яка переживши клінічну смерть, здобула дар бачити у своїх видіннях місця злочинів. Зйомки проходили в Чернігівській і Київській областях. Картина була відібрана в міжнародний повнометражний конкурс 45-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість», ставши єдиним фільмом, котрий представляє Україну. В український широкий прокат він вийшов у грудні 2015 року.

Політ золотої мушки

youtube.com

youtube.com

Український комедійно-драматичний фільм, знятий за мотивами збірки оповідань «Бурачковицькі хроніки» Богдана Волошина. Стрічка у трьох новелах розповідає про жителів села Бурачковичі в Західній Україні, які опиняються в різних комічних ситуаціях. Зйомки проходили на хуторі Великий Ходак в Івано-Франківській області, окремі кадри були відзняті в Добромилі Львівської області. В український широкий прокат повинен був вийти у листопаді 2015 року.

Тобі ще може сподобатися:

20 найдобріших мультфільмів українською мовою
10 найкасовіших фільмів світу, що змінили кінематограф
Фильм запорожского режиссера покоряет международные фестивали
4 найбільш касових українських фільми, які повинен побачити кожен

Джерело: «Рідна країна»
Loading...

Читайте также