Разделы:

Личности

7 випадків, коли неочікувано знайшли справу свого життя

969

15:00, 3 Сентябрь 2015

Change

Найбільш цікаві новини

Одні шукають справу свого життя ледь не все життя, іншим випадково приходить в голову ідея, що стає для них всім, третіх зупиняє проблема, вирішення якої перевертає все з ніг на голову. А ви знали, що деякі відкриття — просто спосіб обійти труднощі, що підійшов мільйонам?

Сем’юель Морзе винайшов телеграф після того, як лист про страшну недугу його дружини прийшов тоді, коли вона вже була мертвою.

1

Мобільний додаток WhatsApp ввійшов у вжиток завдяки Яну Куму. Хлопець, перебуваючи за кордоном, не мав коштів, щоб зателефонувати батькові в Україну. Як альтернативу він винайшов програму для телефона, що дозволяла безкоштовне спілкування!

2

Під час відпочинку Нік Вудман мріяв сфотографуватися на дошці для серфінгу. Декілька його спроб зазнали невдачі, тому завзятий хлопець вирішив сконструювати гаджет, аби зробити фото. Так світ побачила камера GoPro.

3

У свої дев’ятнадцять Каресс Кросбі зробила неймовірний подарунок для всіх жінок світу. Дівчина не змогла помістити свої пишні форми у корсет, тому придумала інший атрибут гардеробу — бюстгалтер.

4

Коли надворі було дуже холодно, малозабезпеченим людям доводилося шикуватися в черги, щоб зігрітися порцією гарячого супу. Момофуку Андо, побачивши довгі черги та затримки на кухні, придумав вермішель швидкого приготування, полегшивши життя не лише нужденним, а й мільйонам господинь.

5

Дітрих Матешиц вперше спробував у Таїланді місцевий напій, що використовували для зняття стресу після перельотів. Після цього чоловік вирішив сам “надавати крила”, запустивши виробництво енергетика “RedBull”.

6

Поціновувач естетики письма на постерах у коледжі Стів Джобс мріяв, щоб інтерфейс його комп’ютера був таким ж приємним.Саме ця примха спричинила появу всієї продукції “Apple”.

7

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.