Разделы:

Новости

8 місць на Землі, про які ви і не здогадувалися

731

17:58, 13 Сентябрь 2015

Change

Найбільш цікаві новини

Світ не перестає нас дивувати. Ще є стільки місць на Землі, які Ви не бачили і про які не чули. CHANGEUA сьогодні покаже Вам 8 місць, які справедливо можна охарактеризувати, як феноменальні.

1. Вулкан Ерта-Але в Ефіопії.

Вулкан є одним із найвідоміших у світі, він також один із найактивніших. У самісінькому кратері є лавове озеро, рівень якого завжди то піднімається, то упускається. З 1967 року з нього постійно виливаються потоки розжареної лави. А вигляд озера захоплює та лякає.

Вулкан Ерта-Але в Ефіопії

ightsup.ru

2. Каньйон Антилопи (США)

Не такий відомий як Великий Каньйон, однак улюбленець серед фотографів. Каньйон Антилопи розташований на півночі Аризони, поруч з містом Пейдж, він належить індіанцям, а саме племені Навахо, тому щоб подивитись на нього доведеться заплатити. Однак величезні піщані стіни, форму яких природа створювала століттями, варті цього.

Каньйон Антилопи (США)

vsviti.com.ua

3. Печера Меліссані з озером

На східному узбережжі острова Кефалонія в Греції розташоване, без перебільшень, казкове місце. Довжина печери — 100 м, близько третини її довжини займає озеро, яке нібито дзеркальне. Виявили таку красу відносно нещодавно — у 1951 році.

Печера Меліссані з озером

daypic.ru

4. Кришталева печера, Мексика

Розташована печера на глибині 300 метрів. Унікальна вона тим, що там знаходяться гігантські кристали селеніту. Поки що найбільший мінерал, знайдений там, має 11 метрів у довжину і 4 метри у ширину. Досліджувати печеру не просто, адже температура у цьому місці досягає 58°C при вологості 90-100%.

Кришталева печера, Мексика

www.materinstvo.ru

5. Памуккале, Туреччина

Курорт, до якого входять 17 геотермальних джерел з температурою води від 35 до 100°C. Вапняні відкладення на скелях на перший погляд схожі на сніг. Дивовижну красу необхідно побачити, тому якщо будете їхати наступного разу до Туреччини, виділіть час на візит до Памуккале —  “Бавовняного замку”.

Памуккале, Туреччина

globalexcursion.net

6. Салар де Уюні в Болівії

Сорок тисяч років тому тут було озеро, яке висохло, утворивши найбільшу соляну поверхність у світі. Коли на неї потрапляє трохи води, солончак перетворюється на дзеркало. Тому якщо Ви хочете “прогулятись хмаринками”, мерщій до Болівії.

Салар де Уюні, Болівія

terramia.ru

7. Акуляча бухта також відома як Шарк

Родзинка Австралійського континенту. Саме тут проживає більше десяти видів акул. Затоку майже надвоє ділить півострів Перон, солоність води досить висока, саме через це екосистема місцевості досить специфічна . Особливістю Шарку, окрім акул, є ще і те, що тут ростуть особливі водорості, якими харчуються рідкісні ссавці — дюгони.

Акуляча бухта

www.kulshea.com

8. Національний парк «Долина Смерті»

Долина смерті розташована в штаті Каліфорнія, США. Популярне місце серед кінорежисерів, дослідників та туристів. Саме тут є камені завбільшки з футбольний м’яч, які дивовижно пересуваються по дні висохлого озера без сторонньої допомоги, залишаючи довжелезні сліди. Однак ніхто ще не зміг зафіксувати це. Пустелі, гори, западини — є на що подивитись. Проте потрібно бути обережними, адже якщо випадково заблукаєте, довго у найпосушливішому місці Америки не протягнете.

Національний парк «Долина Смерті»

www.gradremstroy.ru

Теги:

Loading...

Читайте также