Разделы:

Новости

8 найкращих парків розваг у світі

3407

18:36, 10 Сентябрь 2015

Change

Найбільш цікаві новини

Найбільші та найпопулярніші парки розваг на Землі. Щороку їх відвідують мільйони людей, а фантазія працівників та організаторі — вражає. Відчути себе частинкою мультику чи казки — реально. CHANGEUA підібрав для Вас 8 парків розваг, де у дітей та дорослих очі однаково наповнюються щастям.

1. Universal’s Islands of Adventure, США

Universal’s Islands of Adventure, США

www.universalorlando.com

Парк розваг “Острів пригод” у Орландо, штат Флорида, з’явився у 1999 році. З того часу з року в рік він перетворювався на улюблене місце не лише для дітей, а й дорослих. Парк складається із островів, присвячених відомим книжкам та фільмам. Усі відвідувачі можуть зануритись у атмосферу казки і стати частиною фантастичних історій  про “Халка » чи » Дивовижні пригоди Людини-павука» . Найбільш завантажена частина парку все ж — » Чарівний світ Гаррі Поттера», яку відкрили в 2010 році.

2. Disneyland, Каліфорнія

Disneyland, Каліфорнія

pt.wallpapersam.com

“Це своєрідна розвага — робити неможливе” , — сказав Уолт Дісней. І у 1955 році він таки зробив неможливе — втілив у реальність персонажів з мультиків та казок. Перший Діснейленд у світі відкрили у Каліфорнії, нині він займає площу 34,4 га. З моменту свого існування його відвідало більше 600 млн. людей. На території казкового світу навіть є готель, що не дивно, адже обійти все за один день просто нереально.

3. Disneyland, Токіо

 Disneyland

ainonipon.blogspot.com

Перший діснеївський парк за межами США побудували у Токіо у 1983 році. Загальна територія — 80 га., на яких розміщено з півсотні атракціонів. Велику частину парку займають водні розваги, тому тут можна зустріти русалок, покататись на гондолі чи спробувати підводне плавання.

4. Disneyland,  Франція

Disneyland

www.dedaltur.ro

Ще один кусочок казки знаходиться в Парижі. У 80-х роках минулого століття за право отримати ліцензію на будівництво Діснейленду змагалось 1200 країн. І ось у 1992 році у передмісті Парижу з’явилось місце, яке стало найпопулярнішим центром розваг у Європі. Про те, кого серед відвідувачів більше, дорослих чи дітей ще можна посперечатись. Лазерні шоу, різноманітні паради, екстримальні атракціони та ще багато-багато цікавого приваблює щороку близько 13 млн. людей. 

5. Europa-Park, Німеччина

Europa-Park, Німеччина

amusementtoday.com

Другий за популярністю парк розваг у Європі — Європарк. У 1972 році, після поїздки Франца Мака з сином до Америки, з’явилась ідея створити парк розваг у Німеччині. У 1975 році у місті Руст місце для розваг та відпочинку офіційно відкрили. Через декілька років вирішили створити тематичні зони, кожна з яких — європейська країна. Таким чином у світі з’явились швейцарські гірки, а мільйони людей приїздять, щоб за день обійти всю Європу. Сьогодні територія Європарку 90 га., а кількість відвідувачів на рік — більше 4 млн.

6. Beto Carrero World, Бразилія

Beto Carrero World, Бразилія

www.fgexcursoes.com.br

Бето Карреро є найбільшим тематичним розважальним парком у Латинській Америці. Збудували його в грудні 1991 року. Сьогодні він входить до числа найпопулярніших розважальних об’єктів у світі. У 2012 році Dream Works Animation і Universal Studios дозволили використовувати бразильцям своїх персонажів.

7. PortAventura Park, Іспанія

PortAventura Park, Іспанія

www.holidayguru.ie

Парк розваг “Порт Авентура” збудували у 1995 році за участі американської Universal Studios. З моменту створення парк постійно вдосконалюється і розширюється. На даний момент “Порт Авентура” складається з тематичного парку, аквапарку, поля для гольфу та чотирьох готелів.

8. Ocean Park, Гонконг

Ocean Park, Гонконг

www.travigators.com

У океанічному парку всі гості можуть спостерігати за численною кількістю риб чи розважитись на атракціонах. Парк відкрили у 1977 році і за 38 років він став одним з найпопулярніших місць відпочинку у світі. Музей медуз чи шоу з дресированими дельфінами — все це родзинки парку. Територія умовно розділена на 7 частин, одна з яких — це “Дивовижні тварини Азії”, де живе немало панд, яких сьогодні у світі стає все менше і менше. Більше того, саме тут Ви зможете побачити рідкісну червону панду.

Теги:

Loading...

Читайте также