Разделы:

Личности

День пам’яті Богдана Ступки: життя генія у стилі джаз

1141

10:20, 27 Август 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Богдан Сильвестрович Ступка зіграв понад 150 ролей у кіно та на сцені театру, залишивши Україні неймовірну культурну спадщину.

У день народження великого актора, 27 серпня, ми підібрали 10 його думок та спостережень про життя, роботу та любов, сповнених талантом та життєвою мудрістю:

«Український глядач — найкращий глядач у світі, і його вдячність і оплески є кращою нагородою для акторів і меценатів. Ми – громадяни однієї країни, і обов’язок кожного зберегти її культурне багатство. Вважаю, що люди, які допомагають в цьому, — патріоти України»

Богдан Ступка

Фильм «Тарас Бульба»

«Мрією мого життя було, щоб українська культура стала відома в усьому світі. Мрії повинні збуватися, і я щасливий, що маю можливість сприяти цьому»

Богдан Ступка

ofpd.kiev.ua

«Все наше життя — суцільна імпровізація, а значить, все наше життя — це джаз»

Богдан Ступка

cultprostir-prod.s3.amazonaws.com

«Роби справу чесно, з душею — і твоє до тебе прийде. Це не означає, що завтра з’являться золоті гори. Треба бути терплячим, але істину золотих слів для нинішнього покоління закривають золоті гори»

Богдан Ступка

«Сумнів рухає прогресом»

Богдан Ступка. Фильм "Сафо"

Фильм «Сафо»

«Я вчу молодих акторів, як себе морально поводити в житті. Я не вчу їх грати, тому що цього навчити неможливо. Я вчу, як їм бути, працювати, зрештою, жити в театрі»

Богдан Ступка

livejournal.com

«Це така радість в житті, коли є діти, внуки. Їх треба виховувати обов’язково. І за сином ходили, і за внуками ходимо. Бо якщо не виховаєш, вулиця зіпсує зовсім»

Богдан Ступка

rtr-vesti.ru

 «Я розраховую на публіку, тому що для себе можна сісти в туалеті — і грай собі, скільки хочеш»

Богдан Ступка. Фильм "Водитель для Веры"

Фильм «Водитель для Веры»

 «Шекспір сказав: “Світ – театр і ми всі в ньому актори”. А Сковорода ще доповнив, сказав: “І кожен грає ту роль, на яку його поставили”. Я думаю, це правильно»

Богдан Ступка

inter.ua

«Без кохання і машина твоя буде брудна»

Богдан Ступка

dmitryfirtash.com

«Я зрідка спілкуюся з кимось. Зараз зрідка. В мене найбільший друг – це моя дружина»

 

Loading...

Читайте также