Разделы:

События

12:32, 20 Август 2018

111

Борис Токарєв сьогодні святкує 71 день народження (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Він зіграв у фільмі, яким захоплюється вже не одне покоління глядачів.

Борис Токарєв — виконавець ролі Сані Григор’єва сьогодні святкує 71 день народження. Сам актор зізнався: зіграти в цій картині було мрією життя.

«Боротися і шукати, знайти і не здаватися», — ці слова стали девізом цілого покоління, вихованого на романі Веніаміна Каверіна «Два капітана».

Історія Сані Григор’єва — цілеспрямованого, справедливого, закоханого хлопця викликала серед радянських читачів справжній фурор. Книгу перевидавали сотні разів. Неймовірною популярністю користувалася і екранізація роману 1955 року. Чергова хвиля популярності «Двох капітанів» прийшла в кінці сімдесятих, коли вийшов однойменний шести серійний фільм. У кожному дворі хлопчики й дівчатка повторювали за улюбленими героями заповітні слова.

Багато хто дивувався віртуозному перевтіленню артистів, які зіграли головні ролі. Всього за пару серій Борис Токарєв, Олена Пруднікова і Юрій Богатирьов зуміли перетворитися з юних випускників на дорослих людей, які побачили на своєму шляху чимало неприємностей.

Письменник Веніамін Каверін зізнавався, що не вважав «Двох капітанів» своїм найкращим твором і не розраховував на такий успіх твору, а згодом і екранізацію. Але вийшло так, що створивши головного персонажа роману — Саню Григор’єва, письменник подарував читачам справжнього героя нового часу. Начебто, звичайний хлопець із сусідньої вулиці, але такий сміливий, чесний і цілеспрямований. Здатний боротися і шукати, знайти і не здаватися.

Читайте також День рождения Ива Сен-Лорана: правила жизни великого модельера

Загрузка...
Loading...
Loading...

Читайте также