Разделы:

Практики

10 ранкових звичок успішних ІТ підприємців

2296

19:11, 8 Сентябрь 2015

Раздел "Бизнес"

Интересные, развлекательные и полезные статьи о бизнесе.

Вдалий початок дня – надзвичайно важливий. Те, що ви їсте, книга, яку ви читаєте вранці і, навіть, ранкові вправи, впливають на увесь Ваш подальший день.

Не існує формули ідеального ранку, оскільки це дуже індивідуальне поняття на яке впливає багато факторів. Але проаналізувавши звички успішних підприємців ІТ індустрії я дійшов до висновку, що існує ряд спільних рис, що впливають на їхній день.

Вони читають

2

Для більшості успішних директорів перегляд публікацій у ЗМІ є важливою частиною їхнього ранку. Наприклад, в останньому інтерв’ю виданню The Guardian — CEO компанії АОL розповів, що він читає вранці, перш ніж перейти до будь якої робочої активності.

Padmasree Warrior, технічний директор компанії СISCO, розповіла виданню LifeHacker, що теж вранці читає новини онлайн.

Вони перевіряють пошту

3

Перевірка поштової скриньки вранці є однією з найрозповсюдженішиз звичок представників ІТ індустрії, оскільки, як правило, email являє собою основу комунікації в світі високих технологій.

CEO компанії Ericsson Hans Vestberg, наприклад, відповідає на листи як тільки прокидається.

Генеральний директор компанії Apple, Tim Cook так само спершу відповідає на листи, перед тим як почати переглядати новини або ж пити каву вранці.

Вони бігають або йдуть до спорт залу

4

Для переважної кількості директорів технологічних компаній надзвичайно важко виділити час на спорт, оскільки напружений графік та велика кількість зустрічей надзвичайно виснажують. Втім, якщо займатись спортом вранці – можна отримати заряд енергії на цілий день та залишатись в формі.

CEO компанії Vodafone, Vittorio Colao прокидається о 6 ранку та починає свій день з тренування у спортзалі. Тім Кук, також робить фізичні вправи після перевірки ранкових email, а Урсула Бернс CEO компанії Xerox виділяє цілу годину на фізичні навантаження кожного ранку.

Вони полюбляють фізичні навантаження

5

Мільярдер та лідер Virgin group, Річард Бренсон не тільки робить вправи, перед початком робочого дня. Він розпочинає його з активного спорту.

Сір Річард Бренсон займається кайт серфінгом, потім грає в теніс, перед тим як перейти до сніданку

Вони читають новини індустрії

6

Перед початком продуктивного дня, успішні представники ІТ індустрії проглядають, не тільки ЗМІ, а й останні новини індустрії для того, щоб тримати руку на пульсі подій своєї сфери діяльності.

Інвестор Kevin O’Leary, наприклад, прокидається о 5:45 кожного ранку і одразу перевіряє показники бірж Азії та Європи.

“Хороші інвестори не лягають спати і не прокидаються не володіючи інформацією про ринок цінних паперів загалом, оскільки якщо щось зміниться в Лондоні або Токіо поки ви спите в Північній Америці, це може багато чого змінити” — написав він в колонці свого блогу.

Вони медитують

1

Медитація – хороший спосіб абстрагуватись від бізнесу і сконцентруватись на власному житті.

Зважаючи на те, що ІТ індустрія надзвичайно динамічна галузь та забирає у підприємців надзвичайно багато часу, не дивно, що більшість успішних ІТшників починають свій день з медитації.

Jack Dorsey, який одночасно займається двома відомими технологічними продуктами Twitter і Square, прокидається кожного ранку о 5:30 для того, щоб зайнятись медитацією.
CEO компанії Salesforce Marc Benioff також полюбляє медитацію, згідно інформації видання SFgate.com.

Вони годують домашніх улюбленців

7

Інколи, немає нічого кращого ніж час, проведений з домашнім улюбленцем вранці.

Засновник Reddit Alexis Ohanian, як тільки прокидається годує свого кота. Він робить це навіть до того як починає читати емейли.

Вони прогулюються

8

Кожного ранку, засновник компанії Tumblr — David Karp прогулюється від своєї квартири на Манхеттені до офісу, перед тим як почати читати пошту.

“Читати листи вдома – некомфортно та непродуктивно » сказав він у інтерв’ю виданню Inc.

«Якщо я комусь терміново потрібен, вони можуть зателефонувати або написати мені повідомлення.»

Вони починають працювати з самого ранку

9

Деякі надзвичайно успішні люди з сфери високих технологій, не можуть втриматись від того, щоб почати роботу з перших секунд початку дня.

Яскравим прикладом такого типу людей був Steve Jobs. У своєму інтерв’ю виданню Time в 1999 році він розповідав, що прокидається о 6 ранку, щоб встигнути попрацювати до того як його діти прокинуться.

Інвестор Mark Cuban також відносить себе до цього типу людей. Він стверджує, що робота для нього – ранкова медитація, оскільки він обожнює бізнес та хоче займатись ним кожну вільну хвилину свого часу.

Вони перевіряють як працюють їхні компанії

10

Навіть, якщо їхні продукти або послуги нормально функціонували та ніяких проблем ввечері з ними не було, успішні люди завжди перевіряють їх роботу на початку робочого дня. Наприклад директор AOL завжди відкриває сторінку AOL в інтернеті перед тим як починає переглядати ранкову пошту.

Darrell Cavens, засновник інтернет магазину з товарами для дітей “Zulily”, також розповідає, що перше, що він робить вранці – відкриває свій інтернет магазин та переглядає його.

Loading...

Читайте также