Разделы:

Практики

17 фінансових звичок, які допоможуть вам стати багатшим

1968

19:59, 14 Сентябрь 2015

Раздел "Бизнес"

Интересные, развлекательные и полезные статьи о бизнесе.

Хочете стати мільйонером? Відкрити власну справу — це лише вершина айсбергу усього процесу. Для того, щоб розбагатіти і стати дійсно успішним, замало лише уміти підраховувати прибуток від бізнесу. Результат залежить від вашої фінансової поведінки і уміння приймати рішення. Виховуйте корисні фінансові звички, які допоможуть вам швидше розбагатіти. Говорити легше, аніж робити. Проте ті 17 порад, які CHANGEUA підібрав для вас, досить легкі у виконанні.

1. Купуйте речі, які дійсно необхідні, а не ті, які просто хочеться купити.
Багато людей хоче стати багатим, щоб купувати дорогі, розкішні речі. Однак до того, як ви заробите свій перший мільйон, варто бути раціональним у витратах. Поки ви лише на шляху до цілі, тому жити у будинку вдвічі більшому, аніж вам насправді потрібно — абсурдно.

2. Витрачайте менше, ніж заробляєте.

Це всім відома істина, у даному випадку вона є надзвичайно корисною.

3. Не купуйте речі, які ви не можете оплатити.

Не варто витрачати гроші, яких у вас немає. Справедливо оцініть свою купівельну спроможність, це також дозволить вам працювати на тій роботі, яка вам подобається, а не лише приносить заробітну плату.

4. Виховуйте у собі терпіння.

Змінити свій спосіб життя важко, однак під лежачий камінь вода не тече. Якщо у вас досі не вийшло стати достатньо багатим, це ознака, що щось не правильно, а для змін потрібне терпіння.

5. Погасіть всі кредити на банківських картках.

Можливість отримати кошти у кризовий момент — це добре. Та ще краще вчасно гасити борги. Навчіться використовувати лише ті фінансові ресурси, які у вас наявні.

6. Використовуйте час собі на користь.

Чим швидше ви почнете економити, тим краще. Якщо ви почнете відкладати кошти у свої 20 чи 30 років, ви будете у кращому становищі в майбутньому.

7. Усвідомте, що щастя все ж не у грошах.

Коли ви працюєте заради глобальнішої мети, аніж просто заробити, тоді всі бажані цілі неодмінно здійсняться швидше.

8. Уникайте боргів.

Не допускайте ситуації, коли у вас заборгованості. Розплачуйтесь за усе вчасно, адже в іншому випадку ви будете фінансово невільний — це відчуття буде гальмувати весь процес на шляху до успіху.

9. Старанно працюйте.

Запам’ятайте, щоб стати мільйонером, потрібно інвестувати немало зусиль та часу.

10. Знайдіть додаткову роботу.

Якщо така можливість у вас є — знайдіть другу роботу. Не так для заробітку, як для того, щоб менше часу було на витрачання коштів, які ви намагаєтесь заощадити.

11. Не соромтесь прагнути більшого.

Більшість людей має досить скромні плани та цілі, проте зробіть своє бачення панорамним. Великі прагнення — найкраща мотивація.

12. Навчіться керувати своїм бюджетом.

Без якісного керування своїми коштами, ви не зможете ні заощадити, ні забезпечити себе всім необхідним.

13. Знайдіть роботу, яка вам подобається.

Робота у сфері, яка вам подобається, найкращий спосіб стати успішним і фінансово забезпеченим.

14. Шукайте гроші.

Тільки якщо заробляти і економити, не зробить з вас мільйонера. Шукайте спонсорів та інвесторів для ваших ідей.

15. Інвестуйте у себе.

Без розвитку та безперервного процесу самоосвіти ви не зацікавите ні роботодавця, ні інвестора. Займайтесь самовдосконаленням щодня.

16. Вкладайте в нерухомість.

Якщо у вас є вільні кошти — вкладіть їх у нерухомість, це буде хорошим та надійним активом.

17. Зрозумійте, що для вирішення будь-якої проблеми, є завжди декілька способів.

Намагайтесь оцінювати ситуацію об’єктивно, будьте універсальним. Замість того, щоб впадати у відчай, спокійно все обдумайте. Проблем, які не вирішуються, немає.

Зрозуміло, що вищеописані пункти, не є поетапною інструкцією “Як стати мільйонером” і лише вони багатшими вас не зроблять. Однак результат будь-якої діяльності залежить від правильної організації процесу. Намагайтесь виховати у собі 17 корисних економічних звичок і це неодмінно наблизить вас до успіху.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.