Разделы:

Практики

4 відмінності між трудоголіком та продуктивною людиною

600

15:04, 23 Сентябрь 2015

Раздел "Бизнес"

Интересные, развлекательные и полезные статьи о бизнесе.

Трудоголізм та висока продуктивність схожі явища. У обох випадках зовні це виглядає, як наполеглива старання праця. Проте трудоголік від високопродуктивної людини відрізняється практично всім, починаючи від внутрішнього стану, закінчуючи результатом роботи. Продуктивність — це коли, людина виконує роботу у здоровий спосіб, відчуваючи себе при цьому щасливою та натхненною. На відміну від трудоголізму, що змушує людину працювати багато у несприятливих умовах і, як результат, змушує відчувати себе нещасливим і на межі зриву.

Висока продуктивність праці

blog.cpc.kz

1. Продуктивна людина, цінує свою працю, трудоголік — дозволяє  оцінювати іншим.

Хороший працівник регулярно підбиває підсумки своєї  роботи, аналізує та робить висновки. Він добре знає, чого вартує його праця. Це надає йому певної внутрішньої свободи.  Трудоголік у свою чергу залежить від зовнішньої оцінки виконаної роботи: від колег, начальства, клієнтів. Вони очікують на премії та бонуси, щоб зрозуміти, наскільки добре справляються зі своїми обов’язками. Це змушує їх працювати у вічному страху — відповідно виникає внутрішня невдоволеність.

2. Результат роботи продуктивного працівника — 100%. Результат роботи трудоголіка — 110% .

Люди, що працюють на кінцевий результат, знають, коли він потрібний і не пнуться зі шкури, аби демонструвати свої надможливості нон-стоп. Вони усвідомлюють, що існує лише 100%, тому не керуються ілюзіями про 110%. Трудоголіки намагається увесь час і з усіх сил. Що підриває їхню спроможність давати якісний результат. Для трудоголіка важливо все і одразу, що в кінцевому результаті не призводить до очікуваного успіху.

3. Високо продуктивна людина контролює процес роботи, на відміну від трудоголіка.

Правильно фокусувати свою увагу — найважливіше у роботі. Щоб результат був хорошим варто визначити найважливіші справи, старанно їх виконати, а опісля вже приділяти свою увагу іншим менш важливим завданням. Трудоголіка легко відволікти. Відповісти на електронне повідомлення чи виконати одне завдання швидше іншого — ось що не дозволяє їм працювати швидше та якісніше.

4. Зайнятий — це не продуктивний.

Єдине, що має значення, це результат. Варто бути далекобачним. Продуктивна людина вміє бачити перспективи, створювати певну стратегію і обирати момент для дій. Трудоголіку ж важливо бути постійно зайнятим. Це створює відчуття його важливості. Вони обманюють себе вірою у те, що чим більш ти зайнятий — тим кращим буде результат.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.