Разделы:

Практики

5 кращих книг про підприємництво, економіку та фінанси за версією найвпливовішої європейської бізнес-школи

2320

16:16, 2 Октябрь 2015

Раздел "Бизнес"

Интересные, развлекательные и полезные статьи о бизнесе.

Лондонська бізнес-школа регулярно очолює рейтинги найвизнаніших та найвпливовіших бізнес-структур Європи, а випускники цієї школи становлять найбільшу частку Магістрів  ділового адміністрування (МВА) у світі. SMEUA підготував підбірку із 5 кращих книг про економіку, фінанси та підприємництво за версією професорів Лондонської бізнес-школи.

Гортайте донизу та додавайте книги до свого “must read”-переліку.

1. “Масштабуючи бізнес” — Верн Харніш

Верн Харніш, ще відомий як “експерт зі зростання” написав номер один бестселер із стратегії та конкуренції. Джон Маллінс, доцент практики управління, стратегії та підприємництва, назвав його книгу «прагматичними порадами про те, як швидко розвивати свій бізнес від одного із найкращих світових експертів».

“Масштабуючи бізнес” - Верн Харніш

2. “Зброя, мікроби і сталь: долі людських суспільств” — Джаред Даймонд

Відома економічна історія Даймонда доступно і популярно пояснює основні економічні і економічні процеси, що створили сучасний світ. Еліас Папаіной, доцент економіки Лондонської бізнес-школи зазначає: “Це книга, що стимулює до роздумів та описує еволюцію людства від неолітичної революції до сьогоднішнього дня. Красива економічна і політична історія, описані з допомогою біології, антропології, археології і економіки роблять цю книгу такою цікавою та унікальною”

 “Зброя, мікроби і сталь: долі людських суспільств” - Джаред Даймонд

3. “Життя Адама Сміта” — Ян Сімпсон Росс

Россівська біографія просвітителя, філософа та економіста Адама Сміта дає дуже чітке уявлення про історію економічної думки, обґрунтовуючи її сьогоднішню актуальність.

Ось що сказала Лінда Юе, ад’юнкт — професор економіки і колишній головний бізнескор Бі-Бі-Сі, про це: “Я розумію, біографія не є очевидним вибором, але я рекомендувала би цю добре укладену книгу, що дає контекст для кращого розуміння економіки загалом”.

4.”Багатство націй” — Адам Сміт

Професор Юе також рекомендує звернутися до прочитання оригіналу від самого Сміта:

“Звичайно, я також рекомендувала би читати » Багатство націй » в якості основоположної роботи, яка залишається актуальною у великих політичних дискусіях сьогодні. Розуміння того, як Сміт розглядав процес індустріалізації у Великобританії забезпечує правильне розуміння економічних процесів сьогодення”.4

5. “Влада і звітність”- Боб Монкс, Нелл Мінноу

Виконавчий співробітник фінансового відділу Лондонської бізнес-школи  Девід Пітт-Ватсон рекомендує цю книгу, що обговорює власності і владу компаній і фінансових ринків, їхні обов’язки і те, як вони можуть бути поліпшені :

“ Ця книга чітко вказує на те, з якою відповідальністю повинні усвідомлювати всі свої обов’язки керівники компаній та власники бізнесу, у які вони вкладають свої гроші. Логіка автора зрозуміла, а користь після прочитання величезна.”5

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.