Разделы:

Практики

7 корисних лайфхаків для більш продуктивної праці

414

14:21, 2 Октябрь 2015

Раздел "Бизнес"

Интересные, развлекательные и полезные статьи о бизнесе.

Впродовж цілого дня десятки людей, справ і проектів, претендують на ваш час і увагу. Дуже важливо зрозуміти, де найкраще зосередити свої ресурси, і як не перенавантажити себе. Все ж,  ваша особиста продуктивність допомагає визначити продуктивність вашої компанії, тому так важливо, щоб впродовж цілого дня ви залишалися ефективними та бадьорими.

Отож, читайте поради про пріоритетність завдань, управління справами впродовж дня та прийняття рішення, які допоможуть зберігати максимальну ефективність.

1. Щомісячно вносьте у графік аналіз за принципом 80-20%.

Гуру продуктивності  Тім Ферріс використовував цю техніку, щоб збільшити обсяг продажів і скоротити свої години роботи. Суть принципу полягає у тому, щоб виділити найбільш важливі речі, на які ви повинні звернути найбільше уваги. По-перше, вам доведеться  з’ясувати 20% діяльності, які приносять 80% бажаних результатів. Потім, ви визначите 20% діяльності, які займають до 80% вашого часу.

Опісля, ви подивіться чи ви маєте як закрити всі важливі питання, та позбавтеся дріб’язку, який поглинає час, але не приносить значного результату.

http://promoplus.md/

http://promoplus.md/

2. Тримайте список пріоритетів коротким.

Вам інколи може здаватися, що список ваших справ нескінченний, а всі вони надто важливі, щоб доручити їх виконання комусь іншому. ЗАБУДЬТЕ це! Вмійте делегувати свої зобов’язання, а свій список пріоритетів не перенаповнюйте більше, ніж на 10 пунктів. Підприємець повинен тримати цей бакет-лист коротким, щоб зосередити роботу всієї команди на справді важливих та містких проектів.

https://huntingaddict.files.wordpress.com

https://huntingaddict.files.wordpress.com

3. Відстороніть всі нетермінові та неважливі мейли.

Безумовно, дуже важливо бути в центрі всіх подій та володіти інформацією у повному обсязі, але щохвилинне перечитування мейлів та відволікання на дрібниці значно погіршить ефективність в цілому. Джонатан Лонг, засновник і генеральний директор ринку Domination-ЗМІ, радить  створити адресу електронної пошти для брошур і рекламних акцій, які не вимагають негайної уваги. Таким чином, ви сортуватимете те, що вимагає негайної реакції та те, що може зачекати.

http://cdn-media-1.lifehack.org/

http://cdn-media-1.lifehack.org/

4. Обмежити зустрічі 30 хвилинами.

Більшість календарного програмного забезпечення за замовчуванням відводить 1:00 годину для засідань. Але, за словами Джеффа Хейдена, Inc. Magazine, більшість питань можуть бути вирішені впродовж 30 хвилин або менше. Зробіть це звичкою, щоб економити ваш час.

http://www.simonstapleton.com/

http://www.simonstapleton.com/

5. Проведіть принаймні один день у місяць, думаючи про довгострокову перспективу .

Генеральний директор GoodData Роман Станек сказав, що стратегічне мислення часто губиться в метушні дня, серед дзвінків і зустрічей. Не забувайте про прогулянку наодинці чи приємно проведений час на велосипеді, який дозволить відволіктися від дріб’язку та подумати більш масштабно та глобально.

https://img.washingtonpost.com

https://img.washingtonpost.com

6. Плануйте свій день відповідно до ваших емоцій і енергетичних рівнів.

Плануйте свій день, враховуючи ваші коливання активності і енергетичні підйоми. Це зробить різницю між продуктивним днем і малоефективною працею.

Наприклад, якщо ви помітили, що ваша енергія зростає в кінці дня, то організовуйте свій робочий процес, враховуючи це.

http://puzzlearttherapy.com/

http://puzzlearttherapy.com/

7. Навчіться делегувати.

Злитеся? — Не беріть на себе всю тяжкість управління компанією. Замість цього з’ясуйте, які завдання повинні бути виконані кимось іншим і передайте відповідальність членам вашої команди.

Делегування

http://www.power2transform.com/

 

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.