Разделы:

Практики

7 причин обрати планшет

324

18:01, 6 Октябрь 2015

Раздел "Бизнес"

Интересные, развлекательные и полезные статьи о бизнесе.

Новинки на ринку планшетів з’являються із завидною регулярністю. Лептопи все частіше стають менш актуальними, а смартфони і досі не можуть перебрати на себе всі функції користування комп’ютером. Ми наведемо вам 7 причин обрати планшет, що стане незамінним в роботі та практичному житті.

1. Планшети — це персональні станції продуктивності.

Складати розклад, розподіляти справи і плани, працювати з електронною поштою на великому екрані планшета дуже зручно. І хоча багато сучасних смартфонів зараз можуть служити персональними асистентами, справжній комфорт у цій області забезпечать саме планшети.

2. Планшет зручний у якості електронної книги (читалки).

Хоча багато хто скаржиться, що читання з екрану планшета не порівняти із читанням зі спеціалізованого пристрою з екраном на базі електронного чорнила, і текст на них не такий чіткий –  всі ці недоліки не зупинили людей від читання електронних книг, PDF, коміксів, довгих статей з мережі на планшетах. До того ж, наприклад, дитячі книги хороші саме в кольорі, чим той самий Kindle похвалитися поки не може.

3. Планшети краще старих ноутбуків.

Дане твердження вірне, якщо вам не потрібно набирати багато тексту. Планшети дозволяють оперувати великою кількістю контенту оперативніше, ніж старі ноутбуки,  а як додаток – ви можете користуватися найсучаснішими програмами.

4. Планшети чудово підходять для нарад.

Звичайно, з планшетом у руках ви будете залучати набагато більше уваги інших учасників заходу. На ньому дуже зручно робити нотатки, а в особливо нудних випадках можна ненав’язливо запустити улюблену Angry Birds без звуку.

5. За допомогою планшетів зручно демонструвати фотографії.

Показувати фотографії, маючи планшет, дуже просто і зручно. Він може стати гарною підмогою у роботі страхових агентів, страховиків і продавців, яким доводиться проводити презентації для невеликої аудиторії. Також він зручний для проведення презентації у невеликих групах. Мати все перед собою у невеликому симпатичному влаштуванні набагато зручніше, аніж традиційне проведення презентацій за допомогою проектора.

6. Планшети відмінно підходять для фільмів і музики.

Немає нічого кращого, ніж дати дитині, що вередує в машині, планшет із улюбленими мультфільмами. Планшет обійдеться не дорожче установки монітора і DVD в підголовник автомобільного крісла. До того ж ви зможете захопити свій планшет у літак і насолоджуватися фільмами під час нудного перельоту.

7.  Планшет допоможе залишатися на зв’язку під час подорожі.

Підтримка Wi-Fi і 3G, великий екран і об’ємне сховище відмінно підійдуть для карт, путівників і словників.

Цікаве про планшети:

  •        Загальне використання пристрою середньостатистичною людиною становить 14 годин на тиждень.
  •        У 2012 році кожен третій витратив більше 350 доларів на покупку товарів он-лайн за допомогою планшета.
  •        9 з 10 користувачів надають перевагу Wi-fi та 3G влаштуванню.
  •        69% людей використовує планшет більше в робочий час, ніж у вихідні дні.
  •        84% користувачів проводить час, граючи в ігри, 78% зайнято пошуком інформації, 74% отримує і відправляє e-mail.
  •        Кожна друга дитина віком від 10 до 17 років мріє отримати в подарунок планшет.

 

Loading...

Читайте также