Разделы:

Практики

7 приємних ідей релаксу для зайнятих бізнесменів

239

20:28, 1 Октябрь 2015

Раздел "Бизнес"

Интересные, развлекательные и полезные статьи о бизнесе.

Неважливо чи це  ресторан чи магазин роздрібної торгівлі чи будь-який інший бізнес — без різниці. Власник повинен віддавати йому всі 100% своїй зусиль та часу. Працюючи цілодобово та віддаючись наповну, подбайте про те, щоб зберегти своє здоров’я, не доводячи себе до критичної точки. Ось сім простих способів, влаштувати міні-відпочинок в розпал свого щільного графіка:

1. Побалуйте себе смачною вечерею.

Як часто ви хапаєте перше, що бачите у холодильнику або  — або ще гірше — їсте  фаст-фуд, паралельно перевіряючи пошту? Час від часу попіклуйтеся про те, щоб ваша вечеря відбулася у одному із ваших улюблених ресторанів. А ще потурбуйтеся про те, щоб ваш телефон знаходився у той момент якнайдалі від вас — дозвольте собі відпочити та розслабитися. Така вечеря допоможе відволіктися після напруженого дня.

http://thedish.restaіurant.com/

http://thedish.restaіurant.com/

2. Поговоріть зі своїми близькими.

Якщо ви є власником бізнесу, ви, ймовірно, найчастіше зводите всі розмови саме до цієї теми. Проте коли ви перебуваєте під великим тиском, розмова про себе на більш особистому рівні може стати катарсисом. Телефонний дзвінок вашому родичеві, члену сім’ї чи близькому другові зможе вас розслабити та відволікти. Навіть коротка бесіда з кимось близьким вам може допомогти очистити вашу голову.

http://i.huffpost.com/

http://i.huffpost.com/

3. Зробіть ваше робоче місце більш привабливим.

Букет з тюльпанів, дошка настрою або плакат з вашою улюбленою цитатою — чудові способи покращити ваш робочий простір . Якщо ви проводите багато часом за вашим столом, ви могли б також спробувати зробити його більш надихаючим та мотивуючим. Ви не повинні дивитися на порожню стіну чи пустий стіл впродовж цілого дня.

http://41.media.tumblr.com/

http://41.media.tumblr.com/

4. Переосмислення обідньої перерви.

Якщо ви звикли до їжі в обід за вашим робочим столом — змініть це. Спробуйте йти на ланч поза межі вашого офісу, свіже повітря та зміна обстановки допоможуть вам відпочити та відволоктися від роботи. Дослідження показують, що люди, які харчуються не в офісі, частіше позитивно відгукуються про свою роботу загалом.

http://40.media.tumblr.com/

http://40.media.tumblr.com/

5. Займіться роботою по дому впродовж тижня.

Ви не можете пов’язати роботу по дому з релаксацією, але є відмінний привід, щоб змусити себе виконувати її впродовж тижня: ви звільните свої вихідні, щоб робити те, що ви хочете зробити. Таким чином робота буде виконана вчасно, ви відволікатиметеся від бізнесу, а вихідні залишаться для вашого відпочинку.

http://36.media.tumblr.com/

http://36.media.tumblr.com/

6. Читайте перед сном.

У вашій голові постійно крутяться десятки питань, пов’язаних з роботою, і саме тому так важливо випрацьовувати вечірню рутину, яка дозволить перелаштувати ваш мозок на більш розслаблений лад. Читайте щось таке, що повністю відволікатиме вас від роботи: фантастику, художню літературу та будь-що, що вам до смаку.

http://www.5harfliler.com/

http://www.5harfliler.com/

7. Відпочивайте на вихідні.

Іноді все, що вам потрібно, це швидко відновитися та відпочити. Якщо у вас немає часу для тривалої відпустки, то поїздка на вихідні в сусіднє місто може бути прекрасною можливістю, щоб знайти дзен.

http://40.media.tumblr.com/

http://40.media.tumblr.com/

Loading...

Читайте также