Разделы:

Люди

7 уроків від мільярдера Марка Беніоффа, які він отримав від свого наставника — мільярдера Ларрі Еллісона

574

19:52, 14 Сентябрь 2015

Раздел "Бизнес"

Интересные, развлекательные и полезные статьи о бизнесе.

Генеральний директор компанії “Salesforce”, яка займається розробкою програмного забезпечення, Марк Беніофф є одним з найвпливовіших людей у галузі IT, але 30 років тому, він був лише молодим амбіційним підприємець, який тільки починав свою кар’єру.
Наставником, який взяв під своє крило молодого Беніоффа, стала людина, яка нині входить до п’ятірки найбагатших людей планети, — Ларрі Еллісон, виконавчий директор “Oracle” (американська корпорація по розробці програмного забезпечення, одна із найбільших у світі). У 2009 році Марк Беніофф у своїй книзі “За хмарами” (англ.“Behind the Cloud”) присвятив колишньому начальнику цілий розділ, де описав 7 порад, які він виніс для себе під час роботи з Еллісоном.

1. Завжди майте своє бачення.
І Еллісон, і Беніофф мали своє власне бачення розвитку системи баз даних та software-індустрії, таким чином їм вдалось вплинути на розвиток цих сфер.

ilicoreleadership.org

ilicoreleadership.org

2. «Ставтесь з пристрастю та захопленням до своєї справи».
Обоє мільярдерів, ймовірно, два з найбільш конкурентоспроможних та найпрацьовитіших керівників, які тільки є сьогодні. Одного разу Еллісон сказав: «Я пристрастився до перемоги. Адже чим більше ви виграєте, тим більше хочеться виграти ще » Це, можливо, і є однією з головних причин, чому він досі у віці 71 не пішов у відставку.

www.digitalentrepreneurs.org

www.digitalentrepreneurs.org

3.”Завжди поводьтесь впевнено, навіть якщо так себе не відчуваєте”.
Беніофф та Еллісон ніколи не соромляться критично висловлюватись про своїх конкурентів. Їхня впевненість у собі і у своїх продуктах, без перебільшень, легендарна.

tinybuddha.com

tinybuddha.com

4. ”Уявляйте свою справу такою, якою ви хочеш її бачити, а не такою, якою вона є зараз”. Перше офісне приміщення, яке винайняв Беніофф у 1999 році для своєї команди з 10-ти чоловік, було величезним, що дуже не сподобалось його діловому партнеру. Однак, як і передбачав Беніофф, це приміщення невдовзі стало для них замалим і через рік вони переїхали до більшого.

www.een.edu

www.een.edu

5. ”Не дозволяйте іншим зневіритись у вашій іде”.
Коли Марк Беніофф вперше поділився своїми ідеями щодо Salesforce — йому сказали, що це все маячня. Однак це не зупинило його у розробці “cloud software”. Як наслідок, сьогодні Salesforce — це $50-ти мільярдна імперія.

www.tilkee.fr

www.tilkee.fr

6. ”Будьте далекобачні”.
Навчіться дивитись на речі сьогодні, але бачити їхню майбутню перспективу. Хороший лідер той, який думає не лише про моментний успіх, а й про майбутнє.

www.ashoka.org

www.ashoka.org

7. ”Будьте обачні, не дозволяйте нікому посісти ваше місце”.
Не дивлячись на мільярдні статки і визнання, і Еллісон, і Беніофф продовжують старанно та жорстко контролювати свої компанії. Не можна розслаблятись ні на мить, навіть якщо у вас десятилітній досвід у бізнесі.

menrule.ru

menrule.ru

Декілька фактів:

1. У свої 23 роки Марк Беніофф почав працювати у компанії “Oracle”, де він відразу проявився і отримав нагороду “Новачок року”, а вже у свої 26 він отримував $300 000 на рік.

Salesforce.com

Salesforce.com

2. Марк та Еллісон пропрацювали разом 13 років і стали близькими друзями. Інколи колеги навіть думали, що Марк племінник Еллісона.

twitter.com

twitter.com

3. Ларрі Еллісоні був одним із перших прихильників Salesforce, більше того він був одним із стартових інвесторів у 1999, коли Марк лише починав свою справу.

thenextdigit.com

thenextdigit.com

4. Але два товариша посварились, коли Марк Беніофф дізнався, що Еллісон таємно почав розробляти аналогічний проект. Таким чином їхня спільна праця на цьому закінчилась.

shimsky.delighit.net

shimsky.delighit.net

5. Не дивлячись на суперництво і бруд, яким вони одне одного періодично поливали у ЗМІ, можна простежити, що між ними існує велика взаємоповага, а Беніофф завжди називає Еллісона своїм наставником.

www.peoples.ru

www.peoples.ru

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.