Разделы:

Люди

Майкл Джордан сьогодні заробляє більше, ніж за часів своє кар’єри у NBA

375

20:02, 20 Сентябрь 2015

Раздел "Бизнес"

Интересные, развлекательные и полезные статьи о бизнесе.

Цього року Майкл Джордан став мільярдером. Не дивлячись на те, що уже більше 10 років не грає у NBA, він досі вважається одним із найбільш високо оплачуваних спортсменів. Все завдяки тому, що Майкл зумів створити собі потужне ім’я, яке вдало об’єднав із правильними бізнес-рішеннями.

Майкл Джордан

finance.yahoo.com

За підрахунками видання Forbes лише у 2014 році Майкл Джордан заробив $100 млн. на продажі кросівок свого іменного бренду Jordan Brand, який розробила для баскетболіста компанія Nike, та від співпраці з іншими партнерами. Як результат, Майкл Джордан за останній рік отримав більше, ніж за всю свою спортивну кар’єру,  у таких командах як  “Chicago Bulls” та “Washington Wizards”, де він за 15 років заробив $94 млн.

Nike та Майкл Джордан гарно попрацювали, адже із простого взуття для баскетболу, вони зуміли зробити багатолітній тренд. Найперша модель брендових кросівок Air Jordan з’явилась на полицях у магазинах у 1985 році, з того часу вони стали одні з найпопулярніших серед продукції Nike, а компанія в свою чергу постійно освіжає ретро моделі.
Так у грудні минулого року вони оновили і випустили Air Jordan XI “Legend Blue”, які розкупили лише на офіційному сайті Nike за три години. Середня ціна пари була  $180, що дозволило заробити $80 млн. за перший тиждень продажів.

Air Jordan XI “Legend Blue”

sneakerbardetroit.com

Між іншим, саме модель Air Jordan XI потрапила до знаменитого фільму “Космічний джем”, у якій знявся Майкл Джордан у 1996 році.

www.yishucao.com

www.yishucao.com

Джордан сьогодні вважається третім у списку найбільш високо оплачуваних спортсменів, поступаючись лише Флойду Мейвезеру молодшому та Менні Пакьяо.

Погодьтесь, не погано для чоловіка у 52 роки.

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.