Разделы:

Новости

“Не подобається” — тоді тисни: Facebook почав працювати над розробкою кнопки “dislike”.

92

13:38, 18 Сентябрь 2015

Раздел "Бизнес"

Интересные, развлекательные и полезные статьи о бизнесе.

Facebook невдовзі почне тестувати нову функцію, яка дозволить позначати пости, як такі, що не подобаються.

Facebook  почав працювати над розробкою кнопки “dislike”

gizmodo.com

“Я думаю, люди вже давно хочуть такої кнопки. І сьогодні особливий день — той день, коли я можу повідомити, що ми працюємо над цим і незабаром тестуватимемо кнопку», — заявив Марк Цукерберг під час сесії питань та відповідей у штаб-квартирі компанії.

До цього Facebook часто проводив опитування та дослідження, щоб дізнатись, чи дійсно варто створювати можливість ставити оцінку “dislike”. Виявляється відсутність такої можливості часто ставить людей у некомфортну ситуацію, особливо, коли пост містить інформацію про чиюсь смерть.

У 2014 році на одній із сесії питань та відповідей Цукерберг уже говорив про кнопку  “dislike”. Він пояснював, що її немає, щоб не створювати механізм, за допомогою якого можна б було зменшувати популярність постів інших людей. Також це могло б створити  негативну звичку формувати враження про людину по кількості негативних позначок на її акаунті. Виникла б загроза, що користувачі почали б менше ділитись записами, щоб уникнути несхвалення своїх вподобань іншими користувачами .

Сьогодні ж  Facebook, не дивлячись ні на що все-таки почав працювати над кнопкою “не подобається”. Як пообіцяв 31-річний мільярдер, команда незабаром почне тестувати  нововведення. На меті зробити так, щоб за допомогою кнопки можна було б висловити «легку незгоду» і, перш за все, співчуття.

Марк Цукерберг

www.3dnews.ru

Теги:

Loading...

Читайте также