Разделы:

Новости

Прикарпаття є лідером по залученню інвестицій серед усіх регіонів України

587

12:21, 7 Сентябрь 2015

Раздел "Бизнес"

Интересные, развлекательные и полезные статьи о бизнесе.

За інформацією Головного управління статистики в області, обсяг прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу), вкладених в економіку Прикарпаття за весь період інвестування, станом на кінець 2014 року склав майже 926 млн. дол. США. Це майже на 14% більше обсягів інвестицій, що обліковувалися на початок 2014 року.

За часткою вкладених в регіон прямих іноземних інвестицій Івано-Франківщина стала дев’ятою в Україні. «Інвестиційними» донорами виступили нерезиденти 54 країн світу. 91% всіх залучених інвестицій надійшли з країн ЄС. До п’ятірки основних країн-інвесторів, на які припадає 85% загального обсягу прямих інвестицій, входять Кіпр, Нідерланди, Польща, Сербія, Данія.

Географічна структура прямих іноземних інвестицій є незмінною впродовж останніх декількох років. Лідером серед країн є Кіпр.

Традиційно основне інвестиційне спрямування коштів – це галузі переробної промисловості: харчова промисловість (майже 40% вкладень), виробництво хімічної продукції (23,3%), а також виробництво гумових і пластмасових виробів (5,2%).

Більше половини всього загальнообласного іноземного капіталу зосереджено в м. Івано-Франківську.

Джерело: Правда.if.ua

Теги:

Loading...

Читайте также