Разделы:

Люди

Якби Цукерберг був твоїм другом…

291

15:35, 2 Октябрь 2015

Раздел "Бизнес"

Интересные, развлекательные и полезные статьи о бизнесе.

Добре, коли друзі не лише витягують порозважатися і розвіятися, а коли допомагають розвиватися, рости духовно та мотивувати себе до великих звершень. Ви — щасливчик, якщо вас оточують такі люди. А тепер уявіть, якби Марк Цукерберг був вашим товаришем, то ви б знали, що…

  1. Ми всі заробляємо достатню кількість грошей. У нас все працює так, і ростемо ми так, як самі цього хочемо.
  2. Єдина річ, яка повинна дійсно хвилювати — виконання місії зі створення відкритого суспільства.
  3. Люди завжди дивляться скептично на все, що швидко розвивається, насправді ж, їм просто треба поглянути на те, що робиться.
  4. Перед собою треба ставити тільки чіткі цілі.
  5. Найкраще надбання — таланти, це одна із кращих речей, яку можна купити.
  6. Треба вміти відчувати різницю між продуктами, що знаходяться поміж людей, і тими, які сконцентровані навколо інформації, що не стосується людей.
  7. Навчання у коледжі — важлива річ, там тобі дають більше, ніж ти знаєш. Крім того, ти просто отримуєш задоволення, відкриваючи світ.
  8. Найважливіше у бізнесі — сконцентруватися на створенні чогось важливого. Працюй над тим, чим сам хотів би користуватися.
  9. Соціальні мережі — це не альтернатива дружби, а її продовження.
  10. Якщо у людини є мозок, то вона просто не має морального права працювати не на себе, віддаючи велику частку свого часу та результатів своєму роботодавцю.Цукерберг

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.