Разделы:

шоу-биз

12:35, 14 Сентябрь 2018

334

Червоний шарф зав’язав на її житті свій останній вузол: сьогодні річниця смерті Айседори Дункан (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

«Я не знал, что любовь — зараза,

 Я не знал, что любовь — чума.

Подошла и прищуренным глазом

Хулигана свела с ума».

ajsedora dunkan

Ці відомі рядки Сергій Єсенін присвятив жінці, талантом якої захоплювався. Вона стала його музою і офіційною дружиною. Айседора Дункан здійснила справжню революцію у світі танцю.

Вона мала всесвітню славу, гроші, безліч шанувальників. Але життя її було трагічним. 14-го вересня, 1927 року, танцівниця загинула. Дивно і безглуздо.

«Божественна босоніжка» називали Айседору Дункан сучасники. Її танцювальні номери були схожі на малюнки з античної вази, що ніби ожили. Грецька прозора туніка замість балетної пачки і корсета, без пуантів, і — босоніж.  Дункан здійснила справжню революцію в хореографії 20 століття. До неї такого собі не дозволяла жодна танцівниця. Пристрасна і чуттєва американка підкорила Європу, а згодом і весь світ. Їй аплодували Париж, Відень, Лондон, Берлін …

ajsedora dunkan

Айседора Дункан закохувала у себе з першого погляду. Часто змінювала чоловіків та ніколи не пов’язувала себе шлюбом. Навіть народивши двох дітей, залишалася одна. Визнання публіки, нескінченні гастролі, американська танцівниця насолоджувалася славою.

Раніше ми повідомляли Співати та бути знаменитим — дитяча мрія Миколи Гнатюка: йому сьогодні 66 (ВІДЕО)

Теги:

Загрузка...
Loading...
Loading...

Читайте также