Разделы:

Здоров`я

16:45, 19 Сентябрь 2018

479

Чим небезпечний карієс для здоров’я — експерти (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Карієс зубів — за підрахунками стоматологів, на нього хворіє 90 відсотків населення Землі.

Основна причина — недостатній догляд за ротовою порожниною. Залишки їжі — ідеальне середовище для бактерій, які утворюють наліт. Який власне і призводить до виникнення карієсу. Спочатку руйнується емаль, а потім — і решта зуба. Сам карієс — не болить, тому більшість людей звертає на нього увагу, коли руйнування зуба вже починає заважати пережовувати їжу.

Буває так, що карієс на стадії плями, тобто це таке поверхневе явище і може зберігатися в такому стані протягом багатьох років. Буває так, що протягом року порожнина збільшується досить значно. І навіть менше, ніж за рік утворюється досить великий дефект.

karies

Печія, гастрит та не засвоєння їжі — основні наслідки карієсу. Крім того, бактерії та мікроби, які накопичуються в ураженому зубі та яснах, можуть проникати в організм через кров. Щоб уникнути появи захворювань в організмі — слід не лише чистити зуби вранці та ввечері, а й дотримуватися правильного раціону.

Велика кількість кислот містять саме соки, які продаються в пакетах у нас в магазинах. Тому їх не рекомендовано часто вживати. Але вживання фруктів загалом це є добре оскільки  це механічне очищення нальоту.

karies

Якщо не лікувати карієс, можна повністю втратити зуб, — попереджають стоматологи. Утім, якщо це таки сталося — впадати у відчай теж не варто. Є альтернатива — наприклад, зубні протези. Але за ними теж потрібно доглядати.

Зубні протези — для організму не шкідливі, а естетично привабливі зуби й відкрита усмішка — наочне свідчення здоров’я та впевненості в собі.

Раніше ми повідомляли Супрун рассказала, что улучшит психологическое здоровье

Загрузка...
Loading...
Loading...

Читайте также