Разделы:

rabotat nochyu

Наука

Чому не варто працювати на вихідних: відповідь вчених

1456

6:30, 19 Октябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Хоч робота на вихідних і є своєрідним показником того, що людина максимально віддається своїй професії, але насправді все не так прекрасно. 

Чимало людей вважають, що цілком нормально приносити роботу додому та навіть у вихідні і під час відпустки присвячувати їй час, пише maximum.fm

Але насправді нічого хорошого з цього не виходить. Це підтвердило дослідження за участю 1 300 людей. Частина з них працювала 5 днів на тиждень, а частина – всі 7. Кожен опитаних повинен був оцінити, наскільки важливою для них є робота, а також чи дозволяє вона використовувати всі уміння та навички.

Читайте також: Названі нові цілющі властивості темного шоколаду

Виявилось, що ті, кому доводилось працювати ще й у вільний час, мали значно менше мотивації. Навіть серед студентів на канікулах, які продовжували навчатись самостійно, було відчутне зниження бажання навчатись взагалі.

Але не варто опускати руки, якщо робота все ж змушує займатись нею і на вихідних. Для повернення мотивації потрібно правильно налаштуватись на роботу. У таки випадках, вихідні варто сприймати не як період для розваг, а час, який можна провести і для відпочинку, і з користю. Тоді не буде страждати ні самопочуття, ні продуктивність. Але не рекомендуємо часто це практикувати.

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.