Разделы:

cherkasy

В регіоні

Афіша на 20-21 липня: куди сходити в Черкасах

128

16:53, 19 Июль 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Цими вихідними на черкасців та гостей міста чекає унікальний матч із «зірками» футболу, перегляд фільму в Долині троянд, екскурсія просто неба та безліч майстер-класів.

Унікальний матч із «зірками» футболу

Подія: товаристська зустріч з футболу між командою «Ветерани «Динамо-Київ» (Україна) та збірною командою м. Черкаси.

Час: у п’ятницю, 19 липня, о 18-00 на полі Центрального стадіону.

Вартість: вхід вільний.

Ярмарок ремесл 

Подія: на вас чекає 10 годин майстер-класів та презентацій авторських робіт.

Час:  у суботу, 20 липня, у парку «Юність»

Практика йоги для початківців

Подія: у Долині троянд зліва сторони парку, якщо бути обличчям до Дніпра проходить практика йоги для початківців. У тіні великої шовковиці. Беріть з собою килимок або покривало.

Час: щонеділі, початок о 8:00.

Вартість: 60 грн.

Вечір ігр у мафію

Подія: «Щосуботи ми граємо в мафію в центрі Черкас.  І якщо ти ніколи не грав, грав і зараз немає з ким, або ти грав у своїй компанії краще за всіх і тобі стало нудно — приходь до нас, спробуй щось нове. Ми не кусаємося, навіть навпаки шукаємо нових знайомств і хотіли б пограти з новими гравцями. Ми молодий клуб, у нас багато початківців і досвідчених гравців. Ми проводимо як гри в задоволення, так і турніри по мафії. Дивись наші фото в Instagram і пиши нам там же або Telegram», — зазначають організатори.

Час: у суботу, 20 липня, в Ambros HUB (вулиця Благовісна, 170). Початок: 15.00.

Майстер-клас з малювання «Петриківський розпис» 

Подія: в обласному краєзнавчому музеї відбудеться чудова можливість навчитися прекрасній техніці петриківського розпису та створити власноруч подарунок рідним та друзям. Розмаїття квітів, листочків, ягід петриківського розпису захоплює, спонукає роздивлятися шедеври народного малярства годинами. Не дивно, що в 2013 році унікальне мистецтво внесли до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. Попередній запис. Телефонуйте (097) 098 36 76.Група 15 осіб. Діти від 10 років.

Час: у суботу, 20 липня, о 13.00.

Вартість: 30 грн.

Малювання на склі

Подія: в художньому музеї відбудеться  малювання на склі, яке дозволить відчути себе не просто художником, а творцем, що володіє специфічним «кінематографічним» відчуттям, оскільки особливість техніки полягає у тому, що картина малюється з одного боку, а сприйняття йде з іншого. Для дітей такий майстер-клас стане корисним тим, що сприяє розвитку уяви, фантазії, образного мислення, а також активізує інтерес до створення власних творів. Зробити власноруч малюнок на склі зможе кожен. На майстер-класі ви зможе створити свій шедевр за мотивами «дивозвірів» Ольги Отнякіної-Бердник із фондової колекції музею.

Час: у неділю, 21 липня, об 11.00.

Вартість: 45 грн.

Екскурсію просто неба «Історія черкаського Хрещатика»

Подія: Екскурсія просто неба — це екскурсія вулицями Черкас, під час якоі ви зможете ознайомитися з історією та архітектурою міста Черкаси, а також послухати цікаву розповідь про відомих людей, що проживали в місті у кінці 19 — поч. 20 ст. Початок екскурсії від краєзнавчого музею.

Час: у неділю, 21 липня, початок: 16.00.

Вартість: дорослі — 50 грн, кількість обмежена. Група 25 осіб.

Перегляд фільму «Запах жінки»

Подія: в Долині троянд відбудеться безкоштовний перегляд фільму.  Настав День подяки, і відставний полковник розвідки Френк Слейд вирішує відзначити свято, побалувавши себе поїздкою в Нью-Йорк. Френк хоче влаштувати свій останній «коронний вихід» по вищому розряду: вишуканий готель, шикарний лімузин, дорога випивка й жінки неймовірної краси. Є лише дві проблеми. Перша: Френк сліпий на обидва ока. І друга: родичі полковника, які за нього хвилюються, вирішують найняти за невелику суму поводиря в особі нужденного студента престижного коледжу на ім’я Чарлі Сіммз. Останнє, що було потрібно в поїздці полковнику Слейду – так це «зелений» молодик Чарлі. Але сталося так, що подорож цих двох разюче не схожих один на одного людей змінила їх життя назавжди.

Час: у суботу, 20 липня, тривалість: із 19:30 до 22:00.

Вартість: безкоштовно.

Джерело — zmi.ck.ua.

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...