Разделы:

onkobolnie

В регіоні

Черкаський онкодиспансер отримав унікальне обладнання, завдяки якому хворі на рак матимуть шанс на життя

90

11:39, 6 Сентябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Черкаський обласний онкологічний диспансер отримав унікальне для області і для України обладнання для програмованої кріоконсервації та кріозберігання живих людських клітин кісткового мозку. Це дасть шанс на життя людям, що мають важкі онкологічні захворювання, пише Вичерпно.

Черкаський онкодиспансер отримав унікальне обладнання, завдяки якому хворі на рак матимуть шанс на життя (ВІДЕО)

Консервація живих людських клітин здійснюватиметься при температурі -196°С.

«На сьогоднішній день ми не можемо проводити високодозну хіміотерапію, бо вона точно вб’є рак, але і вб’є людину.

Але ось за допомогою цього методу наша терапія вб’є рак і дасть друге життя людині, тому що пересаджувати ці клітини ми будемо на пусте середовище, можна сказати в порожні кістки.

І як у ембріона з’являються перші клітини в утробі матері, так і тут ми за допомогою спеціальних ліків стимулюватимемо до розмноження і дозрівання різні класи клітин, щоб людина знову жила повноцінним життям», — пояснює Віктор Парамонов, керівник Черкаського обласного онкологічного диспансеру.

Якщо все йтиме за планом, то уже в листопаді обласний онкодиспансер відбиратиме перших хворих для цього методу лікування. В першу чергу це будуть люди, які мають рак крові.

«Ми дуже хочемо вже у цьому році одного-двух хворих пролікувати таким методом. Наші два лікарі знаходяться на стажуванні в клініці Риги, де лікують таким методом. І ще три лікарі також поїдуть на стажування в закордонні сучасні клініки», — відзначив Віктор Володимирович.

Читайте також: Як у Черкасах святкуватимуть День міста (АФІША)

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...