Разделы:

eurovision2017

Новости

Два черкаські гурти претендують на участь у ЄВРОБАЧЕННІ — 2017

81

16:59, 28 Ноябрь 2016

Change

Найбільш цікаві новини

Черкаські гурти «Шановні Пішоходи» та «L.A» можуть стати учасниками національного відбору на Міжнародному пісенному конкурсі в травні 2017 року. Свої анкети для участі вони зареєстрували на сайті СТБ

«Шановні Пішоходи» змагаються із піснею «Let Us Go Alone». Поки що вони мають 45 голосів. Агурт «L.A» презентує відео зі свого виступу. За них вже проголосувало 247 осіб. До слова, станом на 28 листопада на сайті зареєструвалися майже 70 учасників.
Як йдеться у правилах, надіслана анкета потрапить на розгляд Костянтину Меладзе. Та крім цього, музиканти автоматично стануть учасником онлайн-голосування. Мільйони глядачів зможуть оцінити і проголосувати за відео. Переможець цього голосування стане учасником національного відбору.

Відвідувачі сайту можуть голосувати за будь-якого учасника онлайн-відбору шляхом проставлення «лайків» під анкетою відповідного учасника. Голосувати можуть тільки зареєстровані відвідувачі сайту, або через соціальні мережі ВКонтакті та Facebook. Голосування з інших країн неможливе.

Джерело

Теги:

Loading...

Читайте также