Разделы:

mova zhestiv

В регіоні

На Черкащині будуть безкоштовно навчати жестової мови

9

15:20, 13 Июнь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

У місті Умань стартував проект з вивчення жестової мови під назвою «Відчути душею: простір рівних можливостей». Навчання на курсах відбувається на волонтерських засадах та є безкоштовним, пише «04744.info».

На Черкащині будуть безкоштовно навчати жестової мови

Проект «Відчути душею: простір рівних можливостей» покликаний допомогти людям. Ідею вивчення жестової мови в місті Умань реалізує уманчанка Дарія Рябоконь.

«Попри чинні освітні та суспільні заклади допомоги, в місті Умань люди, які не чують або чують погано, часто почуваються самотніми й відстороненими, нам складно уявити їхнє життя, але кожен може допомогти», ― наголошує активістка.

За словами Дарії Рябоконь, для кращої соціалізації й адаптації цих людей варто вивчати жестову мову. Це дозволить налагодити комунікативні зв’язки й стати ближчим одне до одного в пізнанні граней навколишнього світу.

«Опанувавши жестову мову нам вдасться прибрати бар’єри спілкування та надати людям можливість доторкнутися до культурної, історичної спадщини міста. Люди почуватимуться «почутими» й соціалізованими», ― зазначила Дарія Рябоконь.

Активістка вважає, що цей проект є необхідним та актуальним для формування іміджу сучасного та привабливого туристичного міста Умань.

«Шановні уманчани, запрошую Вас на волонтерських засадах долучитися до вивчення жестової мови, аби ви могли допомагати в своїх професійних сферах людям з вадами слуху. Не будьмо байдужими!», ― написала Дарія Рябоконь на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: У двох мікрорайонах Черкас через планові роботи буде відсутній інтернет

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...