Разделы:

sbu

В регіоні

На Черкащині можливе тимчасове запровадження особливого режиму

90

16:42, 25 Июнь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

24-27 червня 2019 року Координаційна група АТЦ при Управлінні СБУ в Черкаській області проводить на території Уманського та Христинівського районів Черкаської області міжрегіональні спеціальні контрдиверсійні тренування, передає ПроВсе.

Під час тренувань, що пройдуть в умовах максимально наближених до реальних, в окремих районах можливе тимчасове запровадження особливого режиму, а саме: обмеження руху транспортних засобів, перевірка документів, що посвідчують особу.

На Черкащині відбудуться міжрегіональні спеціальні контрдиверсійні тренування

Управління СБУ в Черкаській області закликає жителів регіону із розумінням поставитися до ймовірних незручностей і належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців.

Крім того,  громадян закликають бути пильними та негайно інформувати правоохоронців у випадках:

— наявності інформації про прибуття або перебування в регіоні підозрілих осіб, які проявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;

— появи підозрілих транспортних засобів та польотів безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічно важливих об’єктів;

— залишення без нагляду підозрілих предметів;

— виявлення зброї або вибухових пристроїв;

— отримання інформації про наміри вчинення терактів, диверсій, розвідувально-підривної діяльності.

У разі отриманні такої інформації просимо громадян звертатися безпосередньо до Управління СБУ в Черкаській області за номером цілодобової гарячої лінії: (0472) 37 92 44 або скористатися електронною поштовою скринькою: [email protected] Уся отримана інформація буде ретельно перевірена. Конфіденційність гарантується.

Читайте також: Стало відомо, як у Черкасах відзначатимуть День Конституції

Loading...

Читайте также