Разделы:

remont

В регіоні

На Черкащині ремонтують дорогу державного значення “Київ-Знам’янка”

116

11:00, 25 Сентябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Продовжуються роботи із поточного середнього ремонту на автодорозі Н-01 у місті Городище.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області на автодорозі державного значення загального користування Н-01 Київ-Знам’янка продовжуються роботи із поточного ремонту на ділянці км 153+717 – км 163+650 від шляхопроводу у місті Городище у напрямку Києва.

На Черкащині ремонтують дорогу державного значення "Київ-Знам’янка"

Відповідно до постанови Кабінету міністрів України № 634-р від 14.08.2019 року, кошти з Державного бюджету передбачені на відновлення покриття лише на 1 км автодороги. При збільшенні фінансування з Державного бюджету роботи з відновлення покриття на цій ділянці автодороги будуть продовжені.

На цій ділянці автодороги Н-01 Київ-Знам’янка вже завершено роботи із посилення основи дорожнього одягу за технологією «холодний ресайклінг», влаштовано вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття, ліквідовано 300 метрів пучин на проїжджій частині автодороги із заміною всього конструктиву дорожнього одягу та влаштуванням дренажних воронок.

Наразі проводяться роботи із укріплення та планування узбіч і підготовка до влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття.

На Черкащині ремонтують дорогу державного значення "Київ-Знам’янка"

Через постійне недофінансування автодорожньої галузі, капітальний ремонт автодороги Н-01 Київ-Знам’янка не проводився. Внаслідок тривалої експлуатації, інтенсивного руху великовагового транспорту, постійного недофінансування дорожньої галузі протягом останніх десятиріч, автомобільна дорога Н-01 зазнала значних руйнувань дорожнього покриття і потребує проведення відповідних ремонтних робіт.

На час проведення поточного середнього ремонту на ділянці км 153+717 – км 163+650 автодороги Н-01, рух автомобілів ускладнено.

За інформацією пресслужби САД у Черкаській області, передає ПроВсе

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...