Разделы:

pojar

В регіоні

На Черкащині утримується висока пожежна небезпека

18

18:28, 16 Сентябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

На Черкащині протягом 17-20 вересня утримається висока пожежна небезпека (5 класу). Про це повідомляють у пресслужбі Черкаського обласного гідрометцентру, передає Інфоміст.

Під час надзвичайної пожежної небезпеки вступає в силу заборона відвідування громадянами лісів та в’їзду до зелених масивів транспортних засобів. Заборона діє для всіх, окрім працівників державної лісової охорони. Доступ до лісів обмежується згідно розпорядження Черкаської ОДА №71 від 09.02.2017 «Про заходи щодо запобігання виникненню лісових пожеж та дотримання вимог правил пожежної безпеки в лісах області на 2017-2019 роки».

Нагадуємо, що відповідно до чинного законодавства ст. 77 КУпАП за порушення вимог пожежної безпеки в лісах внаслідок необережного поводження з вогнем передбачена адміністративна відповідальність з накладанням штрафу на громадян від п`яти до п`ятнадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 85 грн. до 255 грн.), на посадових осіб – від п’ятнадцяти до п`ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 255 грн. до 850 грн.).

Читайте також: В Черкасской области погибает легендарный дуб, которому 1100 лет (ВИДЕО)

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...