Разделы:

cherkaschina

В регіоні

Село на Черкащині увійшло до ТОП-5 “найнеймовірніших” в Україні

126

15:06, 14 Август 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Мальовниче і самобутнє село Скотареве, Шполянської громади подалося на IV Всеукраїнський конкурсу «Неймовірні села України 2019», щоб облаштувати прибережну зону відпочинку навколо ставка у центрі села.  За результатами онлайн голосування Експертна рада конкурсу відібрала Скотареве у п’ятірку найкращих, які проходять у фінал.

Про це інформує пресслужба Шполянської міської ОТГ, передає zmi.ck.ua.

Протягом серпня триватиме «Неймовірний сільський автопробіг», журналісти видання AgroPortal.ua відвідають кожне з п’яти сіл, аби переконатися в його неймовірності та допомогти підготуватися до захисту свого бізнес-проекту перед членами Експертної ради у вересні цього року.

До Скотареве представники ЗМІ завітали у п’ятницю, 9 серпня. Жителі села розкрили всю свою гостинність і довели, що у невеличкому куточку Шполянщини проживають неймовірно працьовиті, патріотичні, креативні, веселі, добрі і неперевершені люди. Люди, які хочуть змінити своє село, розвинути його територію і створити комфорт для дозвілля всім жителям об’єднаної громади.

Звичайно, на території села не збереглися історичні пам’ятки архітектури, палаци чи парки, якими можна похизуватися. Проте скотарівці мають  притаманний їм дух патріотизму і працьовитості. Селяни передають його з покоління у покоління. Це доводить гарний приклад — за час існування Радянського Союзу село дало найбільше Героїв Соціалістичної праці, а нині, саме чоловіків-скотарівців найбільше із Шполянщини захищає східні кордони України.

Оскільки село носить козацьку назву від засновника козака Скотаря, то відповідно й гостей зустрічали по-козацьки. При в’їзді до Скотареве, за невід’ємною українською традицією, щирі козак із козачкою вручили запашний хліб із сіллю. Далі село гостям презентували  міський голова, Сергій Кравченко та староста, Андрій Запісецький. Керівники показали як змінюється населений пункт після об’єднання в ОТГ, розвивається інфраструктура. На прикладі будівництва християнської церкви розповіли, що жителі самі вкладають у розквіт малої батьківщини свої сили — будь-яким способом — матеріальним, фінансовим чи працею.

Потому відвідали ФАП, школу, філію Центру культури та дозвілля (сільський будинок культури), сільський стадіон. На місці майбутньої запланованої зони відпочинку, на відкритому просторі і чистому повітрі представникам AgroPortal.ua представили проект  конкурсу «Неймовірні села України 2019».

Читайте також: Стало відомо, які дороги відремонтують найближчим часом у Черкасах

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...